Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha nem szeretem anyukámat?

Baj, ha nem szeretem anyukámat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 18:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
mindjárt jönnek a teréz anyák,hogy mekkora hülye szemét vagy :))
2012. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező szeretni. Normálisan és tisztelettudóan kell vele viselkedni.

Egyébként mi bajod van vele?

Nekem sem szivem csücske a szüleim.

2012. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet az egyik olyan dolog, ami nem megy rendelésre és egyáltalán nem érdem kérdése, ahogy az arra érdemteleneket is szereti valaki.
2012. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok dologtól függhet, hogy miért nem szereted. Normális esetben igen nagy baj! Nem irtad, hogy miért nem szereted?
2012. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

nem tudhatjuk,hogy a kérdező miért érzi ezt az anyukája iránt,ezér nem kéne rögtön ítélkezni!

sajnos vannak olyan anyukák akik nem úgy viselkednek a gyerekeikkel szemben ahogy kellene.

2012. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

ma 18:55-nek

Mielőtt ócsárolsz vagy fröcskölődsz másokra, nem árt ha tudod a tényeket. Utána ítélkezz .

Semmit nem tudsz hogy a kérdező miért így érez..és ha oka van rá?

Nekem volt okom hogy ne szeressem az anyámat.

Ugyanis nem nevezzük anyának azt aki ugyan kihordja a gyerekét,de a pár perces csecsemőt a falhoz csapja hogy meghaljon. Majd egész életében agresszív alkoholistaként terrorban tartja, üti-veri.. Az ilyen anyát nem lehet szeretni.


Legközelebb mielőtt ítélkezel kérdezd meg az okot..

2012. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
25%

Szerintem elég baj ha nem szereted az anyukádat!

Mert ne felejtsük el hogy őő hozott világra tégedet! Lehet most nem szereted, de majd ha felnőtt leszel majd akkor igen, de akkor már sajnos későő lesz! /Tapasztalat/

2012. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az anyukádat, baj? :-))) Az enyémet sem, de nem gondolom, hogy bárkinek joga lenne megítélni, hogy ez baj-e vagy sem. A szeretet érzés, nem attól függ, hogy kinek a vére vagy.
2012. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

és csak azért mert a világra hozta szeretnie kell..??

akkor is ha terrorozálja,veri,stb..?


jó nagy hülyeséget írtál!!

2012. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Én sem szeretem az anyám. Aki szerint paraszt vagyok, az képzelje magát a helyembe. Kis segítség mivel vívta ki az utálatom.


-Naponta a fejemhez vágja minek szült meg (mintha én kértem volna)

-Mindem felgyülemlett ideget rajtam vezet

-A féregtől a szemétládáig mindennek elhord, mert még nem költöztem el itthonról, hozzáteszem nem rajta élősködök, egyedül a rezsi az, amit ő fizet utánam, kajám, ruhám én állom.

-Irigyli tőlem, hogy egyetemre járok (ezt is én fizetem magamnak, egyetem mellett dolgozok)

Engem hibáztat azért, hogy nincs pasija, hozzáteszem ha folyamatosan itthon ül, ha nem munkában van, nem tudom hogy szeretne bepasizni.

-köpköd

-ütni próbál, de mondjuk olyan szánalmas szerintem olyankor, momentán pofánröhögöm.


Szóval az vesse rám az első követ, hogy utálom az anyámat, aki hasonlóan jó szülővel él együtt. Majd akkor fog rájönni, hogy nem kellett volna így viselkednie, mikor a majdani unokáját nem engemdem, hogy lássa, és én sem fogom keresni, és magányosan fog megöregedni. De egy percig sem fogom sajnálni. Ő üldözött el elvégre.

Az vigasztal csak, hogy már nagyon kevés ideig kell csak vele laknom, egy két év, de lehet csak pár hónap.


19F


Azt még hozzáteszem, nem cigizek, nem iszok, nem drogozok, világ életemben jól tanultam, és a barátnőim sem úgy váltogatom, mint az alsógatyát.

2012. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!