Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha nem szeretem anyukámat?

Baj, ha nem szeretem anyukámat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 18:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogyan lehet az írni, hogy anyukám, ha nem szereted? Én sem szeretem éppen ezért soha nem tudnám becézni ez a szót, még az anya szót sem szívesen mondom neki, ha 2-3 évente összefutunk. De ez csak egy észrevétel :)

Egyébként azt kell szeretni aki megérdemli. De még akkor sem lehet kierőszakolni mindig. Én úgy gondolom, hogy ha valaki nem szereti az anyját akkor annak oka van. (ha nem egy kamaszról van szó, akinek az egész világgal gondja van). Mivel nem olyan nagy móka az, ha a szüleid olyanok akikre nem mondhatod, hogy szereted őket, habár az lenne a természetes, azt nem kell támadni. A támadókkal nem kell foglalkozni, csinálják végig egy olyan anyával és apával és utána jöjjenek azzal, hogy megszült, stb.

2012. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

10-es:

Én anyám erre több lapáttal tett rá ellenem, 2 év felfüggesztettet kapott érte. Világ életében egy rosszindulatú banya volt. Ne mondja nekem senki, hogy még szeretnem is kéne, csak mert kipottyantott magából!

2012. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az igazi anyák laszországtól lefele kezdõdnek. Lehet, hogy van benne valami? Ott nem próbálják elüzni a gyerekeiket a lakásból, sõt generációk együttélnek. Sajnos vannak jó anyák és "rossz anyàk" akik szülnek,de nem tudnak mit kezdeni vele.
2012. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Miért nem szereted ?

Mi a bűne ?

2012. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Miért?
2012. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, hogy neked baj-e számodra ez konfliktust okoz-e, azt csak te tudhatod, ilyet hiába kérdezel másoktól.

Mások véleménye meg ebben a témában nem igazán releváns, legfeljebb "kis színes" ... ha téged zavar ez az állapot, próbálj ellene tenni, ha neked így jó, akkor meg hagyd ennyiben.

2012. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Igen baj. A szülő-gyermek kapcsolat normális esetben szeretetkapcsolat. Ha Te nem érzel szeretet anyukád iránt, azt jelenti, hogy diszharmónia van a családban.


Nem tudni, hogy ez csak pillanatnyi méregből fakad a részedről, vagy egy folyamat végeredménye.


Nem tudjuk sem a helyzeted, sem a korod.

2012. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Hogy miért nem szeretem anyukámat?

Állandóan ordít velem, pedig 99%-ban semmi oka sincs rá. 5-ös tanuló vagyok, nem vagyok tiszteletlen, bunkó, semmi. Nem hallottam, hogy mit mondd, lecsesz, hogy miért vagyok ennyire hülye. Amikor beteg vagyok, lecsesz, hogy miért lettem beteg, mert így fel kell hoznia nekem a teát, ami neki nagyon nagy fáradtság (mintha bárki is kérte volna, hogy "fáradozzon") Ha kifut a tej, vagy elrontja a főzést, lecsesz, mert az én hibám. Mindenért baszogat állandóan, ok nélkül, néha még ver is. És nem köszön nekem. Semmi Szia, vagy Hello. És parancsolgat. SOHA nem mondja, hogy légy szíves, nem köszön meg semmit. Hát ezért...

2012. nov. 8. 18:22
 19/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, hát ilyen előzményekkel valószínűleg én se szeretném a helyedben... egy agresszív ámde bunkó emberen nincs nagyon mit szeretni, tisztelni meg végképp nem sok.
2012. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Es az apukád nem áll ki melletted?

Nem lehet, hogy valami "irigység" van az anyudban? Vagy nagyon leterhelõ a munkája és rajtad vezeti le?

Mindenesetre bárhogyan is van, nem szép tõle, hogy igy bánik veled. Mondd neki, hogy inkább öntse ki a szivét neked, ha baja van, vagy azt is mondja el õszintén, hogy miért csinálja ezt veled?

2012. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!