Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok...

Szülők, ti mit szólnátok hozzá, ha a tizenéves lányotok egy 40 éves férfival barátkozna?

Figyelt kérdés
16 vagyok, és az egyik szomszédommal nagyon jóba vagyok. Sokat szoktam vele beszélgetni, át szokott hívni magához, filmet nézni, meg a tanulásban is segít, de apám teljesen ki van kelve magából. Azt mondta ne mászkáljak idegen felnőtt pasikkal, mer biztos rosszat akar. Meg akarja tiltani, hogy találkozzak vele, most mit csináljak? :( Hogyan magyarázzam el apának, hogy nem akar engem bántani, és tök rendes pasi. Nem tudom mit csináljak, apám nem hallgat rám. : /
2012. nov. 8. 21:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Én sem nagyon hinném el, hogy puszta szívjóságból "barátkozik" egy 40 éves pali egy 16 éves lánnyal...
2012. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Neked nagyon rossz gyerekkorod lehetett, hogy ilyenre vetemedsz. Én nem tudom mit csinálnék édesapád helyében.
2012. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Pedig jobb, ha hallgatsz apukádra. Minden "rossz" dolog édesgetéssel kezdődik. Ne adja Isten, de a legtöbb erőszakos bűncselekményt gyerekek ellen a jó, kedves ismerősök követik el, akik a bizalmukba édesgetik a gyerekeket. Ugye nem vagy olyan naív, hogy elhiszed, hogy egy 40 éves férfi nem akar semmit egy zsenge 16 éves lánytól? Sok a beteg. Én is tiltanám a lányom. Ez nem kérdés.
2012. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
40 éves férfi csak akkor barátkozik egy 16 éves lánnyal, ha le akarja fektetni. Csak türelmesen vár, amíg eléri a célját. Hallgass apukádra.
2012. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Hat kicsim, normalis negyvenes nem barátkozik tizenéves kislányokkal. Ha az apad lennék én is megtiltanam.
2012. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
ne haragudj, de itt valami bűzlik. Egy 40 éves pasi inkább a haverjaival beszélget, hacsak nem akar valamit. És mindig így kezdődik...
2012. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%

21:54

:):):)

Igaza van az apádnak, leállni a szomszédolással!

2012. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
40 éves férfi nem barátkozik egy 16 évessel. Valami hátsó szándék rejtőzik mögötte. Apukádnak teljesen igaza van.
2012. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

"Megtagadnám hogy a gyerekem vagy, elfordulnék mindennemű segítség nyújtástól"


Azta!

2012. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Bármit is gondolsz, veszélyben vagy!!!!
2012. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!