Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a családdal, ha az...

Mi lenne a családdal, ha az anya már nem tudna elvégezni alapvető házimunkákat?

Figyelt kérdés
Betegség miatt pl, nem tudna 2 kilónál nehezebb tárgyakat emelgetni, kádat súrolni, függönyt feltenni, megterhelőbb hajolgatós stb munkákat végezni. Mosogatás, portörlés, bevásárlás, vasalás, főzés az menne, de a fenti dolgok nem. Tegyük fel, hogy a gyerekek még kicsik, nem lehet befogni őket a házimunkára. Ki csinálná, a férj vagy ki? Bejárónőre nincs pénz.
2012. nov. 9. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát első körben igen, a férjnek kellene csinálnia.
2012. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a családban betegség esetén a rokonok segítenek be (szülők, testvérek).
2012. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is betegség miatt átmenetileg fordult elő ilyen, alapvetően a férj csinálta az ilyen teendőket,de rengeteget segítettek a testvérek illetve a nagyszülők. Gondolom hosszú távon ugyanez a felállás.
2012. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hosszú távra gondolok sajnos.
2012. nov. 9. 15:09
 5/17 anonim ***** válasza:
férj, anyós, anyuka??
2012. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg vagyok, a vőlegényem gond nélkül megcsinál mindent, úgyhogy nálunk nem lenne gond ilyesmiből. Ha meg mindketten betegek lennénk, a házimunka lenne a legkisebb gondunk :) Mondjuk anyósom segítene akkor, úgyhogy az sem lenne annyira gáz.
2012. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a férje,ha csak nem dolgozik 24 órán keresztül.
2012. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A férjem szerencsére gond nélkül mindent kitakarít, rendbe rak. Valószínűleg neki jutna ez a feladat. Viszont a ortörlést vagy a porszívózást megtudnám csinálni. Összehajtogatni a ruhákat vagy kivasalni is képes lennék. Lehet, hogy 30 perc - 1 órás pihenőkkel sikerülne, de akkor is megcsinálnám.

9 térdműtétem volt, egy sürgősségi csázsárom. Sosem adtam fel, nem tunyultam el. Nem is szabad!

Én megőrültem mindig is, ha nem tettem-vettem. Én világéletemben pörgős voltam.

2012. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Bevásárlás se menne, ha két kilónál többet nem emelhet.

Férj bevásárolhat, és mindent amit a munkája mellett eltud végezni..

Mikor engem műtöttek (hasi), alig vártam, hogy csináljak valamit..Nem emeltem, nem pucoltam ablakot.

Minden munka ötször annyi időbe került, de így nem éreztem magam olyan kiszolgáltatottnak..

Férjem nem házias, de mindent megcsinált..

Függönyt meg nem kell havonta mosni..betegségem alatt leszoktam róla..

2012. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom sajnos ilyen helyzetbe került már pár éve.


A főzésen kivül mindent apósom csinál,ablakot pucol függönyt felrak stb.Anyós betegsége előtt még egy pohár vizet is úgy kért,nem ment ki érte a konyhába.

2012. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!