Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az a szo, hogy...

Mit jelent az a szo, hogy BIZALOM?

Figyelt kérdés

Mit ertetek az alatt, hogy "Bizom benned!"

Mi jut eszetekbe, ha meghaljatok ezt a szot.

Hazassagon belul ertem... Vagy elettarsi kapcsolatban.

Mit tesz az aki bizik a masikban es mit tesz az aki nem?!

Hogyan viselkednej a masik fellel szemben?



2012. nov. 9. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
A bizalom csak hit. Hiszek valamiben. Ennyi. Nincs ebbe semmi különleges.
2012. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint egy párkapcsolatban, házasságban a bizalom azt jelenti, hogy nem feltételezem azt a másikról, hogy megcsal, átvág, fájdalmat okoz, szándékosan rosszat tesz nekem. Elhiszem, hogy a legjobbat hozzuk ki egymásból, nem hazudik a képembe stb.


22/N

2012. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Velemenyem szerint az a bizalmatlansag egyik legfelsobb foka, ha vki a parjat ellenorizgeti. Szinte rendszeresen atnezi a telefonjat, ellenorzi a kozossegi oldali profiljat stb. Mondvan, "ha nincs titkolni valod, akk nem mind1!?"

Errol a fajta viselkedesrol, bizalmatlansagrol mi a velemenyetek? Meddig birnatok?

2012. nov. 9. 16:16
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem borzasztó nagy illetlenség a másik e-mailjébe, telefonjába, közösségi oldalába turkálni. Mindenkinek megvan egy kis privát zónája, pl. amit a barátnőimmel beszélgetek, nehogy már ő olvasgassa, szerintem nem tartozik rá, hogy a barátnőm épp kivel, mit csinált, milyen gondjai vannak. Ha már az ellenőrizgetés megy, ott nincs meg az alapvető bizalom.

#2 -dik válaszoló voltam.

2012. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#2 -dik vagyok, azt elfelejtettem leírni, hogy anno elég sokáig húztam egy ilyen pasival. Tanultam belőle, naív voltam, soha többet. Valamint ha a párom nekiállna rendszeresen ellenőrizgetni, az a sanda gyanúm támadna, hogy talán neki van takargatni valója, és vaj a füle mögött..
2012. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. Buzom benne, hogy lesz meg. Es abban is, hogy "valaki" ezt is leellenorzi es raebred nen normalis amit csinal...
2012. nov. 9. 18:24
 7/16 anonim ***** válasza:
Hit és pozitív hozzáállás. Hogy a jót feltételezed róla.
2012. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ilyesmitől, bizti megromlana a kapcsolatom. Teló, tárca, táska, e-mail, stb, az magánszféra. Nem turkálunk a másikéba. Ha ennyire nincs bizalom, intsünk egymásnak búcsút. Ez, nekem már beteges féltékenység.
2012. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, ha nem adsz rá okot nem is nyomoz! Lehet vaj van a füled mögött vagy vaj volt! Lehet a viselkedésed elárulta neki valmit titkolsz? Nézd! Nekem nem okozna ekkora dilemmát ha valaha ellenőrizne, mert nincs titkolni valóm!!! Házas vagyok. Tudjuk egymás kódját. Ha bármi érdekli hát had nézze meg, van hogy kérem, olvassa fel ha smst kapok mert épp vizes a kezem. Nincs mit titkolnunk, ez a bizalom nekünk. Lehet pontozni nem érdekel!
2012. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem sincs titkolnivalóm, mégsem esne jól. Megtehetnénk, hogy ellenőrizzük egymást minden különösebb erőfeszítés nélkül, mégse tesszük. Ez a bizalom.
2012. nov. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!