Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van manapság ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság ennyi egyedülálló ember és rossz kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sokan vannak akik magányosak, vagy akikhez lehetetlen alkalmazkodni, akiket csak saját maguk érdekel.

Mindenki hajszolja a sikert, a szépséget, de a másikra már képtelenek vagyunk odafigyelni.

Lesz az ilyen embereknek majd megfelelő párja, akinek így is megfelelnek?


2012. okt. 5. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Felszínesség, hazugság, erkölcstelenség, a másik tiszteletének hiánya és persze rossz párválasztás, majd ragaszkodás a szarhoz.
2012. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyre több az önző ember és sokan csak szórakoznak a másik érzelmeivel. Így egyre jobban nő azoknak a tábora, akik már egy idő után képtelenek megbízni másokban...összejönni, meg pláne nem! :S
2012. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a konkrét választ, csak a saját példámat tudom leírni. Én például tudatosan nem szeretnék jelenleg kapcsolatot, mert a mostani életszakaszomban fontosabb a karrier, a jövőm megalapozása, és most nem férne bele az életembe egy másik ember is. Az már más tészta, hogy nem is nagyon láttam még megfelelő lányt, akit el tudnék fogadni párként, biztosan ez is benne van.
2012. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek nekik valaki? Nem érdemlik meg a jòt...
2012. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miattam! ;) Na jó azért nem teljesen,de én akkora egy szemétláda vagyok,hogy jelentős szerepem van benne,hogy itt tartanak a dolgok.:D
2012. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De általában pont ez ilyen emberek (akik nem foglalkoznak másokkal), időnként bevillan, hogy valami nem okés...néhányan rájönnek, hogy esetleg odafigyelhetne a másikra, míg a másik felének változatlan marad a hozzáállása és csak később veri a fejét a falba, hogy valamit nagyon nem jól csinál.
2012. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!