Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok,...

Szülők, ti mit szólnátok, hogy viszonyulnátok ha a gyereketek ezt bejelentené?

Figyelt kérdés

Még csak kilencedikes vagyok, lány :]

De komoly terveim vannak a jovőmmel kapcsolatban. Érdekel a katonaság, rendőrség.

Erre a pályára mennék..anyukák, ha elváltatok, és egy gyereketek van, nagyon szoros a kapcsolat, hogy viselnétek ezt? Hogy a gyereketek veszélyes munkát végez.

Nemtudom, hogy mondjam el neki ezt... mert volt róla szó hogy három és fél év múlva BP.-re megyek ...és elsírtuk magunk...

Tudom hogy még van idő...de hamar el fog telni...



2012. okt. 31. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anno ugyan ebben a cipőben jártam. :) A rendőrség nem jött össze,de a honvédség igen.

Édesanyámnak egy rossz szava nem volt,persze előtte ész érvekkel fel kellett vázolnom,hogy miért akarok erre a pályára lépni.És meggyőztem! :)

Egyébként meg nem hinném, hogy sokkal veszélyesebb volna egy normál,civil munkahelynél.Ott is ugyan úgy lehetnek üzemi balesetek,stb.

Én azt javaslom,hogy ha valóban komolyan gondolod,akkor tégy meg mindent azért,hogy sikerüljön és harcolj az álmodért.Ha látják rajtad,hogy mennyire elszánt vagy,az már fél siker.

28 éves lány

2012. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki.
2012. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
78%
Én örülnék, hogy a lányomat nem tudja majd kirabolni minden random késes niggercigány. Fogsz kapni rendes kiképzést.
2012. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lennék rád, hogy már határozott terveid vannak.
2012. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat:]
2012. okt. 31. 23:52
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Én is a katonaságról álmodozom. Készülök rá, mind fizikálisan mind lexikálisan. Jelentkezni fogok a katonai vezetői szakra és remélem felvesznek. A szüleim támogatnak engem és ez nagyon jó! Ők is tudják, ha sikerül bekerülnöm oda és végigcsinálnom akkor lesz biztos állásom, ami a legfontosabb. Egyik ismerősöm már harmadévesként tudta, hogy hol fog dolgozni és mennyit fog keresni. És szolgálati lakást is kap majd :)


Szóval sok szerencsét neked!


11. oszt 17f

2012. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi, neked is :]
2012. nov. 1. 00:12
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem élhetsz örökké anyukád szoknyájába kapaszkodva, jó, hogy határozott elképzeléseid vannak. IDővel úgyis kirepülnél a fészekből, legalább nem egy semmitmondó büfészakot végzel el, amivel mehetsz a mekdöncibe takarítani.

Én azt tanácsolom, egyelőre ne mondd el, tervezgess, gondol át időként. Ha tényleg ezt akarod, akkor kezdj el önállósodni, mutasd meg otthon, mennyi felelősségérzet és önállóság van benned, nem pedig az aznapi aktuális álmod. Sok sikert kívánok.

2012. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még 3 év múlva nem tudhatod mik lesznek a terveid, vagy hogy egyáltalán megfelelsz-e majd a követelményeknek, hogy rendőr vagy katona legyél
2012. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na én ugyebár még csak 17 éves lány vagyok,nem vagyok anyuka,de nagyon szeretnék az lenni olyan 10 év múlva.Ha nekem lányom lenne,biztosan nem örülnék ennek a bejelentésnek,de mivel a gyermekem,ezért támogatnám.A rendőri munkában kicsit jobban támogatnám,mint a katonaságban.Leginkább azaz okom erre,hogy bűnözőket üldözni vagy letartóztatni sokkal indokoltabb,mint vaktában lövöldözni az ellenségre,akik közvetlenül neked nem ártottak,csak a hazádnak,ami a nyomorba visz..hazaszeretetből akkor sem lehet megélni,ha a fene fenét eszik is!


17/L

2012. nov. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!