Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha facebookon nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha facebookon nem látszik a családi állapototok, akkor kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Mert ha ki van írva, hogy "egyedülálló" akkor tudom, hogy érdemes próbálkozni. Viszont ha nincs kiírva és mégis kapcsolatban vagytok, akkor előfordulhat, hogy valaki elhív valahova és így kellemetlen a szitu.

2012. okt. 28. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

pff ne fb ismerkedj.

egy elhívás előtt általában beszélgetni szoktak,és akkor kiderül,hogy van e valakije...

2012. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, de ismerem az illetőt személyesen is, csak nem találkozom vele. Eszem ágában sincs fb-on ismerkedni, idegenekkel.
2012. okt. 28. 14:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerős csaj, aki "kapcsolatban" van, de nincs párja, és olyan is, aki "egyedülálló", 2 éve kapcsolatban.
2012. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez bármelyik eset lehet, de én inkább kiírom, hogy ne legyen ilyen félreértés.
2012. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak az van kiirva, hogy kapcsolatban, nincs odairva, hogy kivel. Megis semmibe veszik a dolgot sokan es ez frusztralo. 21l.
2012. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én akkor szoktam kiírni, ha meghatározó az életemben a kapcsolat. Vagyis mikor csak az elején voltam, még nem írtam ki, illetve mikor nem tudtam, mennyire tervezhetek a sráccal hosszútávra. Az "egyedülállót" sose írom ki sehova, mert nem akarok ezzel is esélyt adni minden maflának, hogy rám startoljon, és elkezdjen ismerkedni velem.

De ha kapcsolatban vagyok, akkor kiírom, ha komoly.

Egy valamit nem szeretek: ha rajtam csámcsognak az emberek. Ezért az ilyen adatlapváltozásokat mindig egyből leszedem a hírfolyamból.

26/L

2012. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Végül is másképp is ki lehet deríteni, hogy valaki kapcsolatban van-e. :)

Viszont ha látom, hogy kapcsolatban van, akkor azt természetesen tiszteletben tartom. De megesett velem, hogy egy lány ismerősömet, aki már régóta tetszett, elhívtam kávézni és akkor írta, hogy van barátja. Nem látszott semmi sem az adatlapján és nem tudtam erről. Ez mindkettőnknek ciki volt kissé, és bocsánatot is kértem tőle.

Nyíltan rákérdezni, hogy "van barátod?" szerintem kicsit túl őszinte. :D

2012. okt. 28. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyíltan kell rákérdezni, hanem mesélni valamit, és közben kitérni rá, hogy "a kedvesed mit gondol erről"?

Vagy "mi volt az utolsó film, amit a kedveseddel romantikázva néztél meg?", vagy ezernyi más megoldás. Az a lényeg, hogy megemlítve kérdezz rá, hogy mit csinál a kedvese, hol van, mióta vannak együtt, akármi...

Ez "átlátszó" ugyan, de nem "tahóság". :)

2012. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!