Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kifordult magából a...

Teljesen kifordult magából a férjem. Hogyan tudhatnám meg az okát?

Figyelt kérdés
Eddig egy kedves, figyelmes rendes ember volt, most pedig az ellenkezője. Nem jó neki semmi, mindenki hagyja békén, nem érdekli ami vele és a családjával történik, erőszakos, agresszív, érzéketlen és bunkó. A fiunk 1,5 éves és még csak őt sem veszi emberszámba, szegény meg nem érti, hogy miért "haragszik" rá az apja. Amikor rászólok az a válasz, hogy kussoljak. Velem meg nem fog így beszélni, ezért gyerekkel együtt visszajöttem a szüleimhez egy kis időre. Nem tudom mit csinálhat otthon mert állítólag szabadságot vett ki. A szüleivel, testvéreivel de még a barátaival sem hajlandó találkozni vagy beszélni. Ez szinte egyik napról a másikra történt és ez csak rosszabb lett. Kicsit fáradt is, de attól még nem szokott így viselkedni főleg nem ilyen sokáig. Mi lehet vele?
2012. nov. 11. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha Te sem tudod, pedig bizonyára ismered már pár éve, akkor mi honnan tudjuk megmondani ebből a pár mondatból ?

Ezer oka lehet.

2012. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Talán ha nem cska magaddal foglalkoznál néha kkor nem jutottak volna idáig a dolgok.
2012. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Nője van.
2012. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Vagy felmondtak a munkahelyén.
2012. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy csak magammal foglalkoztam? Rengetegszer próbáltam vele beszélni de nem volt hajlandó megszólalni, hiába könyörögtem neki.


Nem várom, hogy ti mondjátok el, hanem, hogy hátha tud valaki valami jó tippet, esetleg arra is, hogy hogyan lehetne beszélni vele.

2012. nov. 11. 20:28
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre így valami anyagi problémára gondolnék. Egy felelősségteljes férfit az ilyen nagyon ki tud borítani. Próbálj meg beszélni vele, de úgy hogy érezze mellette állsz bármi is van.
2012. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
ha senkivel nem akar beszélni biztos nagyon nyomassza valami.....
2012. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből arra tudnék tippelni hogy kitették a munkahelyéről, vagy valami iszonyatos nagy anyagi problémába csöppent, ahogy feljebb írták.

A szabadságot kollégák mondták, vagy ismerős?


Azt mondod kicsit fáradt. Ezt konkrétan úgy gondoltad hogy a munkától, vagy amúgy csak fáradtnak néz ki/mondja magát?

Valószínűleg depresszióba esett, talán idegösszeroppanása is lehet, akkor szoktak ilyen hirtelen változni.


Most hogy a kicsi a szüleidnél van, érdemes lenne bekopogni hozzá és rákérdezni hogy mi a probléma, mert valami nagyon nagy baj lehet.

2012. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszolót nem tudom miért pontoztátok zéróra.

Egyik barátom (bnőm párja) dettó így viselkedett, mert kidobta a csaja. Szeretőjébe volt szerelmes és mikor komolyabbra akart fordulni a dolog akkor a csaj úgy döntött szakít.


Osztálytársam aki drogos volt akkor volt idegbeteg és neki is ment valakinek azért rúgták ki. Ha nem volt meg az adagja akkor... sutty, agy eldob...stb..


Anyagi gondok is lehetnek. Én attól vagyok full ideges, főleg, ha lejár a szerződés és nincs tovább, 1 hónapig depis vagyok, pedig tudtam, h csak idénymunka. Meg ez a mocsok idő, párom is tiszta idegbeteg ha jön a hideg idő, míg megszokja, h most hideg van eső van.

És még ezenkívül számtalan oka lehet. Érdeklődj ismerőseitől másoktól, h mit vesznek észre, mit csinál másképp stb.

2012. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 3-as, én se tudom, miért pontoztak le.

De mindegy, már megszoktam, hogy mindenért lepontozgatnak...


Nekem az első tippem akkor is az volt, hogy nő van a dolog mögött.

Szerelmes volt valakibe, a nő meg nem akarta, vagy lett párja, vagy éppen terhes lett, a férj meg kibukott.


Szerelmi csalódás, így elsőre, de ne legyen igazam!

2012. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!