Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom kifordult magából. Ti...

Párom kifordult magából. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Pár hete teljesen más mint lenni szokott. Mindig felemeli a hangját velem szemben, flegma és bunkó velem. Nem lehet vele beszélni. Vagy nem reagál arra, ha szóba hozom, vagy elhárítja, hogy ne idegesítsem fel. Nekem nincs igazán senkim akivel beszélhetnék, suliban sincs senki, és amúgy se. Persze, őt soha nem terheltem a bajaimmal. Én mindig meghallgattam a munkahelyi dolgait, a szexel sincs különösebb baj, bár mióta ilyen velem, ezt-azt "nem kap" meg. Ha megbánt nem kér bocsánatot. Mindig voltak civakodások, hogy nem tetszett neki ha nincs pólója, de hát nem vagyok bejárónő, el tudja vinni ő is a szennyesig, onnantól pedig pikk-pakk megcsinálom. Meg ilyen apróságok. De mostanában, ha elmegyünk valahova, jól elvagyunk, és egyszer csak bepöccen, fel emeli a hangját, és flegmázik velem. Ha hülye vagyok, vagy nyűgös akkor bocsánatot kérek, beismerem. De most nem tudok rájönni. Olyan türelmetlen, de nem hajlandó elmondani mi a baja. Teljesen kivagyok, már levegőt se merek venni mellette, valami baja úgyis lesz vele. Nem érdekli, hogy mikor mivel bánt meg. Volt más is akiknél ilyen változás történt? Hogy oldódott meg? Segítsetek...
2012. máj. 20. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nem mond el neked.Mond neki,hogy nem tetszik neked ez a viselkedés.

Mondjuk az én párom is flegma, neki ilyen a természete,sokszor az anyjával is így beszél.Hiába mondom neki,hogy az anyjával ne beszéljen így,erre az a válasza,hogy ő is így beszél vele.Ami persze nem igy van.

2012. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan az az eset, amikor nincs bátorsága szakítani, ezért addig bunkózik veled, amíg te dobod ki.

Tedd meg minél előbb!


Teljesen felesleges udvarolni neki, ha nem akarja elmondani, mi bántja, és így viselkedik.


Egyetlen megoldás van: útilapu.

2012. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Talán az juthatna eszembe, hogy anya mondott neki valamit. Nem igazán jövök ki vele, bár ők se egymással.

Szakítani? Nem, hosszú távra tervez, még így is.

2012. máj. 20. 12:03
 4/14 bdavid0815 ***** válasza:
100%

Ha a feleségem használná ezt az oldalt azt hinném ő írta ki.

Sajnos kísértetiesen hasonlít a mi dolgunkhoz.


Nem tudom miért, de nekem is nehéz otthon úgy viselkednem ahogyan azt érdemlik. Talán elég sok bántás ért tőle és azért lehet. Én is nagyon ritkán kérek bocsánatot pedig meg szoktam bántani. Én sem szeret róla beszélni, mert nem tudom megválaszolni, hogy miért van.


Bár én észreveszem ezeket utólag. Ha ő is észreveszi akkor már jó úton jár.

2012. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés, hogy TE is hosszú távra tervezel-e, még így is...
2012. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Persze, hogy hosszú távra tervezek. Imádom őt, ezért is akarom megoldani vele a dolgot. Annyira rossz érzés. Ha rossz kedve van, azt tudom, olyankor békén is hagyjuk egymást. De most ez valami más.

Amikor összeveszünk, akkor van oka, van veszekedés, van békülés. Csak jár az agyam, de nem találok semmi magyarázatot.

2012. máj. 20. 12:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Mond el neki őszintén, hogy mit gondolsz és azt, hogy szereted, megbízhat benned.Ha nem is most,de biztosan el fogja mondani!
2012. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De hisz, azt se tudom, hogy mit gondoljak. És elmondtam, hogy szeretem, és beszélünk meg, elmondhatja, de erre jött a válasz, hogy én csak felidegesítem.
2012. máj. 20. 12:30
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért idegesíted,mert nem szeret.Nem szerelmes beléd,és pont.A volt párommal ugyanez a helyzet állt elő,és bizony szakítás lett a vége.A végén derült ki,hogy egy ideje már csak az foglalkoztatta,hogy szabaduljon meg tőlem,mert nem volt szerelmes,csak én.Másik lehetőség:valami takargatnivalója van.Talán egy másik nő.

Egyébként én ezzel az egésszel úgy vagyok,hogy nem szívesen terveznék egy ilyen emberrel hosszú távra.Én ki nem állhatom az ilyen fű alatt kúszó,sunyi alakokat,el sem tudnám viselni.Pláne,hogy tapintatlan bunkó.

2012. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te nagyon türelmes ember lehetsz, ha régóta ezt csinálná velem a párom, és a szép szóra nem reagálna, akkor azt hiszem én kiakadnék rendesen, és nem jópofiznék vele amíg nem mond valami 'használhatót'.
2012. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!