Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek bátrabb és...

Hogyan legyek bátrabb és barátkozzak könnyebben? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
22 éves vagyok vannak barátaim és párom is van de sokszor magányosnak érzem magam. A legjobb barátnőm most ment ki Londonba, a többi barátnőm más városokban jár suliba én pedig nem járok egyetemre mert szakmát választottam de még nem tudtam vele elhelyezkedni. A lényeg mindenki ment a saját útjára és szeretnék egy olyan barátnőt aki itt van helyben és tudnék vele találkozni is nem csak facebookon beszélgetni, de sajnos én kicsit gátlásos vagyok meg hát csak úgy nem mehetek oda valakihez hogy na beszélgessél már velem. Ötlet valaki????

2012. nov. 12. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Elsősorban az önértékelésedet tedd helyre. Azért mert szakmát tanultál, még értékes ember lehetsz. Az is eléggé nyomaszthat, hogy nincs munkahelyed. Inkább ezzel foglalkozz, hogy minél hamarább legyen munkád. Ha lesz jövedelmed, jobb lesz a közérzeted, önbecsülésed is helyére kerül. Én úgy látom, téged zavar, hogy nem mentél fősuliba. Azt is meg lehet próbálni. Én azt gondolom, téged csak az érdekel, hogy szexpartnert szerezzél úgy, hogy ne keljen nagyon erőlködnöd se.
2012. nov. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő! Szerintem világossan és érthetően írtam hogy VAN PÁROM! Magyarul párkapcsolatban élek. ÉS azt is írtam hogy BARÁTNŐT szeretnék. Ha nem volt tiszta lány vagyok és barát barátnőre gondoltam... de azért köszi a kommentet.
2012. nov. 12. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Van aki párkapcsolatban magányos, Kérdés, hogy kapcsolat az ilyen? Mert én úgy vettem, hogy nincs is kapcsolatod, csak te vagy a bentlakó házvezető nő. Van ilyen, csak papíron van társa, különben magányos
2012. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem nagyon értitek amit írok. Imádom a párom, nagyon jól megvagyunk de dolgozik stb nem lehetünk éjjel nappal egymás seg*ében. Csak szeretnék egy közeli barátnőt, akivel megbezsélhetem az olyan dolgokat is amit az ember nem a párjával beszélne meg...
2012. nov. 12. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha találsz egy barátnőt, azzal se lesztek egymás se**ébe, szóval ugyan ott leszel mint most.


Én is csodálkozva olvasom hogy van párod és magányos vagy?! Milyen elcseszett egy kapcsolat ez? Már ne is haragudj.

2012. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szívem szerint nem méltatnám válaszra mostmár. Látom értetlenek vagytok és szerintetek ha valkakinek párja van akkor nem lehet magányos más értelemben. Nem szószerint kell venni... Pl ha elköltözöl más városba hogy a szerelmeddel lehess te nem éreznéd magad kicasit egyedül mikor ő pl elmegy dolgozni te pedig szinte senkit nem ismersz ott???
2012. nov. 12. 17:31
 7/9 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező. Én értem mire gondolsz. Elég rossz mikor az ember úgy érzi hogy nincsenek a közelébe a barátai. Főleg ha együtt laksz a pároddal, kell néha az a kis barátnőkkel töltött pletyizős délután és ez nem jelenti azt hogy rossz a párkapcsolatotok, szimplán normális ember vagy, aki nem akar mindig a barátja nyakában lihegni. És ez szerintem jó.
2012. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg akkor te egy magányos farkas vagy, és elég kevés barátod lehet mert ahogy olvasom nem igen van rá igényed.
2012. nov. 12. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz?:)

21l

2012. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!