Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Anyam a szobamb...

Mit csinaljak? Anyam a szobamban es a taskamban kutat, kb minden nap. Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

átturja a taskamat, a szobamat, a legnagyobb termeszetesseggel

es utana van pofaja azzal elojonni, a csaladi vacsoraknal,hogy igen Niki? tampont használsz?

és nem ertem,hogy mi koze van hozza, es miert kell bejelenteni mindenki elott.+ a szobamban megtalálta az extracsipkés melltartóimat,és tangáimat.

mert igazából 4hónapja van barátom,es errol sem tud,de nem is mondom elneki,kepes lenne kiatkozni a csaladbol..

ti mit tennetek, kulcsoljam be a szobam?

apa csinált zárat, de ő nem lát problemat abban,hogy anyam ilyen kivancsi

inkabb apa,anya mellett all, kicsit papucs,mondhatni

16L


2012. nov. 12. 16:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

mond neki, hogy igen anya én tampont használok, mert ebben az esetben úgy gondolom hogy a saját belátásom szerint kell döntenem, de nem hinném hogy ezt a családi vacsora mellett kéne megvitatni, egyáltalán beszélni róla


zárd be a szobádat kulcsra és kész, mást nem tudsz tenni

2012. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%

Szia Niki!


Azt tudom tanácsolni, hogy zárd be a szobádat, és udvariasan kérd meg, hogy ne kutasson a szobádban. A táskádat is zárd be , kis könyvlakatot lehet kapni.


"a csaladi vacsoraknal,hogy igen Niki? tampont használsz?"


Ezt mindenki előtt kérdezte meg? Az durva.

Egyébként mi történne, hogy megtudná, hogy van barátod?

Lefeküdtetek már eygébként? Nincs aki megvédene tőle?

2012. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
legfontosabb,hogy ne hunyászkodj meg,igenis állj ki mgadért,és mondd meg neki,h aha van ilyen szexi fehérneműm igen tampont használok igen zavar h turkálsz.ne legyél bunkó,de a tényeket közöld.kiátkozni csak nem fog,eltiltani meg pláne nem.vagyis eltilthat ,de ugyanúgy találkozhtasz attól még a barátoddal,gondolom azért kikötözni a házhoz nem fog.lesznek viták,ordibálások ez tuti,de el kell viselned,ebből látni fogja,hogy már nem vagy teljesen gyerek.
2012. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle,hogy hasonló esetben ő,hogy reagálna ha te is át kutatnád a holmijait .Ha ez sem használ akkor valóban zárd az ajtód
2012. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

nehezen viseli el,hogy nem vagyok már kisgyerek. mert igen,kiskorú vagyok,de tavasszal leszek 17, és szerintem nem igy kéne kezelni a dolgokat.

csak az a baj,hogy nagyon ráér,nem dolgozik.pontosabban nem akar dolgozni,pedig felkérték területi képviselonek,de o a haztartast vezeti! nem hagyhatja a gyerekeit egyedül.

/bátyám 21 éves,nem olyan gyerek már,ő se/

amúgy nem fekudtünk még le, a karácsonyi szünetben alszok ott,a tervek szerint:)

csak pettingeltunk. de igazabol idősebb is, es nem akarom elkapkodni.

de azert érthető,hogy nem szeretnék egyszerű bugyikban mutatkozni előtte:)

2012. nov. 12. 17:00
 6/23 A kérdező kommentje:

de igazabol elégge struccpolitikat folytat:D tehát ha ő nem beszélt sosem a szexrol,akkor nincs is:D

ja,és ha ő nem vesz nekem betetet/tampont, akkor valahogy meg kell oldani. :(

2012. nov. 12. 17:03
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Tegyél a táskádba valamit, amitől fél: pók, döglött egér, ilyesmi
2012. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

Ha anyukádra anyukádként gondolnál,akkor fel sem merülne benned ez a kérdés, benne meg az ilyesfajta "kényszer", hogy ha máshogy nem, hát így megtudjon rólad dolgokat. Szerinted azzal, hogy megszült, meg mondjuk felnevelt addig, hogy egész önálló gondolataid vannak és már lázasan is otthon tudsz lenni (nem kell mondjuk szabit kivennie), attól még megszűnik irányodban az aggódása, gondoskodása?

Biztos vagyok benne, hogy szeretné, ha beavatnád a dolgaidba. Én nem hiszem, hogy ha csinálsz neki egy teát, bekucorodtok a szobádba egy sarokba és mondod neki, hogy szeretnél vele valamit megbeszélni, de talán nem örülne neki, de hallgasson végig...hogy akkor kihajítana az ablakon. Inkább kérdezd arról, hogy az ő korában ez hogy volt, ő hogy csinálta, az ő szülei mikor és hogy engedték neki. Ez benne is oldja a feszültséget. És lehet, hogy nem juttok éppen aznap előrébb, de este mikor lefekszik, tuti ezen fog filózni és dagadni fog a melle a büszkeségtől.

2012. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

"amúgy nem fekudtünk még le, a karácsonyi szünetben alszok ott,a tervek szerint:) "


De akkor rá fog jönni, hogy van barátod. És eddig akkor hol pettingeltetek?


Ja, és mégegy kérdés: a tesódat is ilyen kisgyereknek kezeli?

2012. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
egérfogóóóó táskába, fiókba stb :D
2012. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!