Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Anyam a szobamb...

Mit csinaljak? Anyam a szobamban es a taskamban kutat, kb minden nap. Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

átturja a taskamat, a szobamat, a legnagyobb termeszetesseggel

es utana van pofaja azzal elojonni, a csaladi vacsoraknal,hogy igen Niki? tampont használsz?

és nem ertem,hogy mi koze van hozza, es miert kell bejelenteni mindenki elott.+ a szobamban megtalálta az extracsipkés melltartóimat,és tangáimat.

mert igazából 4hónapja van barátom,es errol sem tud,de nem is mondom elneki,kepes lenne kiatkozni a csaladbol..

ti mit tennetek, kulcsoljam be a szobam?

apa csinált zárat, de ő nem lát problemat abban,hogy anyam ilyen kivancsi

inkabb apa,anya mellett all, kicsit papucs,mondhatni

16L


2012. nov. 12. 16:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

tesom elment pestre tanulni,pedig itt helyben is ugyanolyan egyetem van. tippeljetek miért ment el,minél messzebb:)

amugy, delutan voltam a baratomnal, meg orvoshoz járok, kivizsgalasra /nem reszleteznem/ es egesz napra kapok olyankor igazolast,a szuleim meg azt hiszik, hogy bemegyek 3. orara es utana ott maradok.

kicsit furdall a lelkiismeret, de nem tudom máshogy megoldani.

csak ilyen óvszert/síkositot nem merek venni, mert ha azt kikutatja,nekem végem

2012. nov. 12. 17:28
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
ha azt megtalálja, megmondod,hogy felvilágosító órán a védőnő adta, de ha ebben kivetnivalót lát, akkor szívesen meghallgatod az ő véleményét a szexről, illetve az óvszer helyes használatáról
2012. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
69%

"csak ilyen óvszert/síkositot nem merek venni, mert ha azt kikutatja,nekem végem"


Nem igaz, hogy nincs egy kisszekrény ahová bezárhatod.

A gumit vegye meg a barátod, a sikosító meg nem kell ha felizgat kellően. Hacsak nem "hátulról" is akarod csinálni.

2012. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%

Nincs igaza anyukádnak, tisztelnie kellene a privátszférádat

DE

"amugy, delutan voltam a baratomnal, meg orvoshoz járok, kivizsgalasra /nem reszleteznem/ es egesz napra kapok olyankor igazolast,a szuleim meg azt hiszik, hogy bemegyek 3. orara es utana ott maradok. "


ezután a mondat után, azért mégis csak van oka 'aggódni'.

2012. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Kutakodj te is a cuccai között látványosan, és ha kérdőre von, akkor mondd meg neki, hogy ugye milyen rossz érzés? Amúgy meg zárd szerintem az ajtót.
2012. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ajtót kulcsrazárni,másolat ne legyen, aztán túrd fel alaposan az ő holmijait. Nem kisgyerek vagy már azért, hogy ennyire a s.ggedbe bújva kellejen ellenőrizgetni...
2012. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, azért nem igazán avatod be a dolgaiba, és talán ezért vetemedik olyasmire, hogy turkáljon a dolgaid között, hogy kiderítsen némi infót rólad. Persze nem szép dolog ez, valamint az sem, hogy a talált dolgokról a családi vacsora közben szeretne beszélgetni. Anno az én édesanyám sem beszélgetett velem a szexről, bár mindig tudták ha párkapcsolatban vagyok, elmondtam, innen is látták, hogy azért érettebben gondolkozom és kiállok a magam véleménye, álláspontja mellett, megmagyarázom a miért-eket, és elmondom hogy érzek. Ezek után ők is nyugodtabbak voltak és jobban megbíztak bennem, mert tudták, hogy nem kell attól tartaniuk hogy majd titokban vagyok xy-al, ők pedig azt sem tudják merre járok, kivel. 17 évesen veszítettem el a szüzességem (előtte sosem esett egy szó sem a szexualitásról a családban közöttünk), de amikor halál lazán leültem velük, és közöltem, hogy már nem vagyok szűz, igen, védekezünk, és felelősségteljesen szexelünk, onnantól nem volt több kérdésük, illetve édesapámnak az, hogy ugye van pénzem óvszerre? :)
2012. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ja, és 22/N


17-es hozzászóló voltam! :)

2012. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%

én anno úgy oldottam meg hogy 2 szendvicset csináltam suliba de csak egyet ettem meg. minden nap az ágyneműtartóba vagy ágy mögé edugtam a megmaradt szenyát.

összegyűlt 10-11 szenya, megpenészedtek, ezeket a szekrényben különböző helyekre tettem.

banánokkal is megcsináltam

másnap anyám ugyanúgy fötörészett, kutakodott és rábukkant az ocsmány, zacskókban penészedő szenyákra...

elkezdett osztani hogy miért nem eszem meg őket miért rohasztom én meg megkérdeztem hogy ő minek fötör folyton a szobámban mégis. hozzátettem hogy most, hogy már tudja a legperverzebb, megféltettebb titkomat amit előle rejtegettem, igazán békén hagyhatná a magánszférámat.

ez után kiabált meg megsértődött és párszor még fötörészett de szép lassan leállt vele minthogy nem talált semmi különöset.

óvszert, tampont én a gondosan összehajtogatott felsőim közepébe tettem. megfigyeltem hogy ahol rend volt, ott nem fötört.

2012. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
33%

Kedves utolsó!

Kívánok neked is hasonló leányzót, vagy hármat. Azt emlékezhetsz...

2012. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!