Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Anyam a szobamb...

Mit csinaljak? Anyam a szobamban es a taskamban kutat, kb minden nap. Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

átturja a taskamat, a szobamat, a legnagyobb termeszetesseggel

es utana van pofaja azzal elojonni, a csaladi vacsoraknal,hogy igen Niki? tampont használsz?

és nem ertem,hogy mi koze van hozza, es miert kell bejelenteni mindenki elott.+ a szobamban megtalálta az extracsipkés melltartóimat,és tangáimat.

mert igazából 4hónapja van barátom,es errol sem tud,de nem is mondom elneki,kepes lenne kiatkozni a csaladbol..

ti mit tennetek, kulcsoljam be a szobam?

apa csinált zárat, de ő nem lát problemat abban,hogy anyam ilyen kivancsi

inkabb apa,anya mellett all, kicsit papucs,mondhatni

16L


2012. nov. 12. 16:42
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
régen én is a ruhakba rejtettem,de nekem anyam rendszeresen atpakolja...a kukamat is atnezi,
2012. nov. 12. 20:01
 22/23 anonim ***** válasza:
70%

20-as... már csak azért se kívángass mert én nem leszek ilyen kutatgató anya

aki normálisan neveli a gyerekét és meg lehet beszélni vele mindent annak nincs oka a lánya holmijai közt kutogatni!

2012. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Túrd át a cuccait. Tényleg. Ha más nem használ, a szép szó, a csúnya szó, akkor túrd át te is az övét, és kérdőjelezd meg mindenért.

Kulcsot az ajtóra, cserélj zárat, nem drága dolog. Óvszert csakis pénztárcában, azt csakis zsebben, ha otthon vagy.

Ha pedig kajálás közben felhozná nekem a tampon témát, és simán a fejéhez vágnám, hogy a székletem minőségére nem vagy kíváncsi? Ha már gusztustalankodik egy családi vacsoránál, akkor te is megteheted.

Hála az égnek, az én anyám nem ilyen...

Bár én még a sokkterápiát sem vetném el: vennék vagy négyféle vibrátort is meg vagy egy tucat óvszert meg síkosítót, még akkor is, ha nem használnám soha...

2012. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!