Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megdöbbentő hasonlóság,...

Megdöbbentő hasonlóság, másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Felteszem a kérdést, hátha másnál is előfordult ilyen érdekesség. Azt tudom, hogy a rokonságban, ha baba születik, hasonlíthat mindenkire a nagymamától az unokatesóig, de nálunk még megdöbbentőbb. Kislányom már 5 éves, és ahogy megszületett, csodálkoztak, hogy senkire sem hasonlít a családunkból. Ahogy nőtt, egyre jobban feltűnt, hogy a férjem testvérének feleségére hasonlít, akihez vér szerint semmi köze a babának. Ha még férjem testvérére hasonlítana, az más, de a felesége mutatott jó pár gyerekkori fotót, és mintha a lányom lenne rajta. Fél évesen, 2 évesen, és most, már 5 évesen is, ugyanaz, félelmetes, mennyire hasonlítanak. Volt, hogy mikor sétáltunk, megállítottak (nagy város) és neki gratuláltak, hogy tiszta anyja a gyerek. Akkor még fájt, de látom rajta, hogy őt jobban zavarja az ilyen szitu, szóval én már csak elnevetem a dolgot, mégsem tudok felette napirendre térni. Nálatok volt ilyen? Volt, hogy vér szerint nem is voltak rokonok az illetők, csupán házasságok, ilyenek miatt, mégis borzasztóan hasonlítottak?
2012. nov. 12. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:

nálunk nem családban...

de van egy osztálytársam akire nagyon hasonlítunk, ha bizonyos módon fordítjuk az arcunkat szinte tök ugyanúgy nézünk ki, volt aki testvéreknek hitt minket

2012. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
èdesanyámat és édesapám testvérét (vagy is nénikémet)mindig testvéreknek nézik.
2012. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem vagyok ezzel egyedül :)
2012. nov. 12. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2012. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez nem semmi, utolsó. Köszi a linket.
2012. nov. 12. 20:58
 6/10 fallenangel_33 ***** válasza:
én egyszer a saját apámnak mondtam, hogy az a csaj az IM-ban én vagyok és elhitte (nem én voltam, de annyira hasonlítottam rá, hogy muszáj volt tesztelnem, hogy csak szerintem vagy mások szerint is)
2012. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Él a földön több, mint 7 milliárd ember. Kicsit nagy már az esélye, hogy egymásra hasonlítson 2 ember akkor is, ha nem rokonok.
2012. nov. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az unokatestvéremék örökbe fogadtak 2 kisfiút és az egyikük kiköpött "apja"
2012. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom hogy talán nagy kérés, de nincs kedved mutatni képet, Kérdező? Nagyon érdekelne :) Zooey meg Katy hasonlóságát már én is rég észrevettem, Emily Bluntot is belevehetjük a harmadik ikernek, ha bizonyos szögből/fénnyel fotózzák!
2012. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Képet nem tehetek, sajna, a lányomról még tennék is, de a másik fél nagyon internet-fóbiás, sosem engedne nyilvánosan fotót rakni, én meg nem akarom becsapni :S
2012. nov. 14. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!