Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy apa lánya napot...

Szeretnék egy apa lánya napot ahol csak apával vagyok nem tudom hogy hová mehetnénk? 13/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatkertbe, aquaparkba.
2012. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egy egyszerű séta egy közeli városban a kutyával, aztán elmentek enni egyet, és megint sétáltok. Vagy menjetek gombászni, ha szerettek sportolni akkor futni, biciklizni, görkorizni. Állatkert, strand, vidámpark, múzeum, színház, nevezetességek látogatása? Túrázhattok is egy közeli erdőben, vagy ha van hegy, akkor ott.
2012. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Korcsolyapálya, mozi, terrárium, vidámpark, valamilyen étterem.
2012. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Mehettek moziba is. :-) Velem is eljöhetsz. :-D:-D 15/f (csak viccelek)
2012. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyok perverz. :-)
2012. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kirándulni a hegyekbe.
2012. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kalandpark, múzeum? Vagy lassan aktuális a Mikulásház Nagykarácsonyban. Szerintem meg a Planetárium is nagyon érdekes, meg a férfiakat szokta érdekelni az ottani vetítési technika, szóval ha gyerekelőadásra mentek, akkor se fog apukád unatkozni:) Ha Budapesten laktok, érdekes még a Budavári Labirintus is.
2012. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a közös vezetés "oktatgatás" volt mindig a nyerő, földutakon. Vagy mehettek quadozni is:)
2012. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!