Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kivédeni (megakad...

Hogyan lehet kivédeni (megakadályozni ) az exfeleség támadásait?

Figyelt kérdés
A páromnak most zajlik a válopere.Már lassan egy éve nem élnek egyutt az egykori feleségével.Mi fél éve vagyunk egyutt.Az exfeleség lehord rágalmaz,ellenem hangolja a 3 éves gyerekuket. (csúnya,gonosz néni,bántani fog téged)Mit tehetek,hogy normális viszony alakuljon ki a gyerek és én koztem?

2012. nov. 13. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
sajnos semmit ... egy három éves gyereknek amit az anyja mond az úgy van ... te csak legyél nagyon kedves veled, ha nálatok van, de ne "mássz rá"
2012. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Maradj ki az egeszbol ne reagalj semmire.Ez az o jatszmmajuk legyel kedves es megerto a bratoddal de nem massz bele a dologba hangsulyozd neki ez az o dolga

Majd csak vege lessz es akkor egy par honap mulva nyugi lessz nalatok.

2012. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos sokat nem tudsz tenni, mert ha alapból utál, minden próbálkozásod olaj lenne a tűzre. Maradj ki belőle, amennyire tudsz.

A "kedves" anyukát majd a Sors megbünteti. Lényegében már most is azt teszi, megkeseredett élete van/lesz.

2012. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Egy módja vagy a bántásnak...gyenge pont apárod részéről, persze, hogy kiszahnálja az ex.Sajnos azonkívül, hogy most lenyeled a békát, nincs mit tenni. A kisgyerek tudja ki az aki szereti, az idő pedig telik.

Sok erőt!

2012. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudsz mit tenni.

Ha reagálsz, annál rosszabb.

Az ex-feleség egy agresszív nőnek tűnik, te szerintem nem vagy az.

Na, ha összeakadsz egy agresszív emberrel, és próbálod védeni magad, ne tudd meg, meddig tud lealjasodni!

Olyan dolgokat tesz meg és mond, amihez neked már gyomrod nem lenne, és eszedbe sem jutna!


Ezért mondom, hogy maradj ki az egészből, ahogy tudsz, ne ülj fel "a lovára", mert beforgat, és rosszul jössz ki belőle.


Saját tapasztalat, anyósék voltak ilyenek nálunk, állandóan heccelték ellenem a fiukat, bárhogy próbáltam védeni magam, mindig volt érvük ellenem, és egyre gátlástalanabb!


Ne menj bele!

Pláne, ha érzékeny lélek vagy.

2012. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekelhelyezési per volt már?
2012. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Előbb utóbb megunja! Az én férjem exe igen kitartó volt 2 év folyamatos zaklatás, lejáratás rágalmazás volt, volt olyan nap, hogy tíz percenként telefonált, éjjel is, bombázott fenyegető, sms-kel mindenkit a családból, pedig ők már akkor 10 éve elváltak, jaj nem sírom vissza azokat az időket. Akkor volt a gyerekük 16 éves, válásuk a volt feleség hosszan tartó többszörös partnerváltású, megcsalások miatt ért véget. Utána szegény férjemet jól le is húzták a fizetését mindig oda adta nekik, pedig már új palija volt, de hát kellett a pénz! Az ex feleség sosem dolgozott pedig már 40 éves! Mi összeházasodtunk, és mikor megtudta, hogy gyermekünk lesz elátkozta a babánkat, mindent fújt rá, aztán lett még egy gyerekünk, és utólag egy történetből az is kiderült, hogy az én drága férjem és az ő exe közös gyermek helyett, nem a férjemé! Neked azt tudom mondani kitartás!
2012. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Undorító egy nő lehet, ha ezt mondja egy 3 éves pici gyereknek.
2012. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Semmit.


A lényeg, hogy ne vedd fel a kesztyűt. Egyszer majd észre fogja venni magát, ha nem reagálsz, és le fog állni.

2012. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy se lehet kivédeni sajnos. Az egyetlen amit tehetsz, hogy nem süllyedsz le az ő szintjére. Hidd el, egy idő után a gyerek is rá fog jönni, hogy mi a helyzet (mikor már x-edszer van nálatok és még mindig nem bántottad) és ha nagyon eldurvul, akár el is fordulhat az anyjától, mert ugye leginkább a gyerek életét keseríti meg ezzel.
2012. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!