Mikor lesz ez jobb?

Figyelt kérdés
Pár hete belementem egy kapcsolatba, aminek most vége lett. Tudtuk, hogy nem lesz hosszútávú, mégis úgy érzem, a szívem szakad meg. Jobb lesz ez?
2012. nov. 13. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem jobb lesz, de biztos választ csak az idő adhat.
2012. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Agyilag tudom, hogy így jó és be kellett fejeznünk, de akkor is borzalmas. Remélem jobb lesz idővel.
2012. nov. 13. 14:48
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
par hetes kapcsolat, ne viccelj, max par nap es elfeleted csak akarj te is tovabblepni, tereld el a figyelmed ne ragodj ezen majd jon mas, akkor kepzeld el hogy erzi magat es mennyi emlekkel kell megbirkoznia azoknak akik eveket evtizedeket toltottek egyutt, nekem is nemreg lett vege egy 6 eves kapcsolatomnak, nekem fel ev kellett mire ujra elkezdtem ismerkedni
2012. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kicsit bonyolult lett ez a kapcsolat, nem lett volna szabad összejönnünk, csak lelkileg mindketten kivoltunk. Most én még jobban..
2012. nov. 13. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

No, hát akkor legközelebb talán már nem mész bele valamibe, amiről tudod, hogy nem szabad.


Egyébként meg minden ilyen elmúlik.


Ha 15 év után elhagyott/meghalt volna a férjed, akkor azt mondom, hogy talán sose lesz jobb, de azért egy pár hetes kapcsolat... Ez sokkal inkább csak kapcsolatfüggés, mint szerelem vagy szeretet, kötődés...

2012. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon utáltam ezt hallani, de igaz.

Az ilyen sebeket csak az idő tudja begyógyitani.

És az az igazság minnél többet rágódsz rajta, annál több időre van szügséged.

Próbálj meg tovább lépni mihamarabb.

És soha ne kezdj úgy kapcsolatba, ha lelkileg kivagy. Mert akkor nem tudsz mérlegelni, hogy igazán ő kell vagy csak valaki.

Találd meg az utad. Először magadban tegyél rendet.

Csak azzal foglalkozz ami boldoggá tesz, olyan emberekkel vedd körül magad akik mosolyt csalnak az arcodra.

Hidd el igy "gyorsabban" telik az idő.

Sok sikert és fel a fejjel.

2012. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom,milyen érzés...Ha valaki nagyon tud kötődni érzelmileg,azt a pár hetes kapcsolat is alaposan megviseli lelkileg.Nyilván idővel jobb lesz,halványulnak az emlékek és a fájdalom,ez is egyfajta gyászfolyamat.Amitől ma még elsírod magad,arra x idő múlva tárgyilagosan tudsz majd rágondolni.Ez mindig így működik,ez törvény.Csakis az idő és az akaraterő segít,semmi más,bármilyen elcsépelt közhelynek hangzik is.
2012. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én a kutyaharapást mindig szőrével gyógyítottam. De akkor, és CSAK AKKOR, ha éreztem, hogy "erősen alakulnak" az érzelmek az új ember felé.

Én nem vagyok az a fajta, aki hetekig csokit zabálva sír a kanapén, és gyászolja a régi kapcsolatot. Minek tegyem? Attól visszajönni nem fog, ráadásul elhízok a sok csokitól... :)

(Összesen 7 kapcsolatom volt, egy kivételével 2-4 év közötti időtartamra szólt. Az egy kivétel a mostanim, akivel 1,5 éve vagyok együtt. Szünetek terén pedig maximum fél évet vártam, általában 2-4 hét szokott eltelni.)

Lehet nyugodtan lepontozni, de a várás nekem még nem hozott semmi jót...

2012. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem lett volna szabad elkezdeni a kapcsolatot, ez tény. Lelkileg adott rengeteget, pont amikor padlón voltam. Nem a férfibe lettem szerelmes, hanem abba, amit adni tudott. És a padlóról most lekerültem a pincébe. Remélem idővel tényleg jobb lesz.
2012. nov. 14. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!