Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagytok féltékenyek arra...

Nem vagytok féltékenyek arra ha azt látjátok jobb pasik is vannak nálatok? és nem féltek hogy ezt a nejetek is észreveszi és lecserél ha alkalma lesz rá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 16:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Minden kapcsolat alapja a bizalom, így nem félek annak ellenére sem, hogy a nejem 900 kilométerre van tőlem.
2012. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nincs jobb pasi nálam.
2012. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az én párom fogalmazta meg jól..:)

"nem arra gondolsz,hogy szeretlek, és csak veled akarok lenni, akármilyen is vagy(nekem a legszebb), hanem arra,hogy amint jön egy jobb, lecseréllek. NEM"

komplexusom van meg kicsit töltött galamb vagyok. Ő nagyon csinosnak tart engem, én buta meg féltékenykedek :)

2012. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha igazán szeret, nem fog lecserélni a világ legjobb pasiáért sem! Ha pedig csak az számít neki, hogy van nálad szebb is, akkor meg sem érdemel és sosem szeretett. Bár én nő vagyok, de én soha nem a legjobb pasival akartam házasságot kötni, hanem azzal, akivel kölcsönös a szeretet, a megbecsülés és a harmónia. Egyébként ha tényleg szeret, neki Te vagy a legjobb pasi a világon.
2012. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Én nem szoktam megnézni azokat a jobb pasikat. Tény, több jobbat tudok mondani a pasimnál, de ameddig a kapcsolat jó (szeretem őt), fel sem merül, hogy lecseréljem.


Ha meg már nem szeretem, akkor meg nem azért akarnék vele szakítani, mert valaki jobban néz ki, hanem mert nem akarok konkrétan vele lenni.


Esetleg beszélj erről a nejeddel, ő tudna a legjobban megnyugtatni (ha kell).

2012. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

Nyugi egy jóképűbb, izmosabb pasiért nem fog otthagyni, mert tudja h úgy is mivel ilyen jó pasi félre fog menni szál nem fogja ezért félredobni a már meglévő kapcsolatát főleg ha gyerek is meg hitel meg minden van.

Viszont egy percig nem fog gondolkozni egyik nő se, h egy jó kufircban benne legyen:)

Hidd el tapasztalatból beszélek;)

2012. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább a nőknek kéne aggódniuk, hogy lecserélik, szóval nyugi. :D
2012. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha lelép egy jobbal, vagy egy rosszabbal egy hülye lotyó, ha nem volt oka rá és csak a kinézet miatt tette.
2012. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ezt ne így fogd fel:) BELŐLED CSAK EGY VAN! sok jópasi van, de egyiksem hasonlítható hozzád:)

lehet, hogy talál valaki egy jóképű pasit, lecserél, az értékeid nem hasonlíthatóak senkiéhez:)

abban a másikban nem lesz meg az, ami benned van:)

ne aggódj:)

2012. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ÖNBIZALOMHIÁNYOD VAN
2012. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!