Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is furcsa, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is furcsa, hogy a barátom nem akar velem találkozni ma?

Figyelt kérdés
Nem beszéltünk semmit a valentin napról,hogy elmegyünk valahová,vagy ajándékozunk.De ezt nem is szeretném,de azért szerintem igazán illene találkozni.Nekem ez így nagyon rosszul esik.
2012. febr. 14. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
csak annyit mondok... UEFA Champions Leauge
2012. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd el neki. Bár ha nem akarsz Valentin-napozni ne is essen rosszul ha nem találkoztok. Ez csak egy szimpla kedd. De azis lehet vmi meglepetéssel készül.
2012. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is a meglepire gondolnék:)
2012. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

szerintem nem olyan kreatív a csávó..nem lesz ilyen nagy meglepi...max ha átmész hozzá,rányitsz,míg egy másik lányt kuffant...na gyerekek,az lenne ám a NAGY MEGLEPETÉS...

viccet félretéve..hagyj neki teret,levegőt...MEGFULLAD..ne fujtsd meg...

2012. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ér rá, vagy belesem gondolt.Arra gondoltál, hogy csak ismer és tudja, hogy ezt te nem akarod nagyon.Az is lehet, hogy meglepetést szervez, hogy ad egy virágot és csokit.Nem biztos, hogy nagy meglepetés lesz, de lehet, hogy valamivel készül...
2012. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

biztos,hogy nem készül meglepetéssel.

Annyira rossz,mert én csak annyit szeretnék,hogy találkozzunk,nem kell nekem semmi ajándék.Tegnap felhívott,hogy a mai nap mégsem jó neki.Azt hiszem el kellene gondolkodnom a kapcsolatunk jövőjén....

2012. febr. 14. 10:59
 7/13 nielindi ***** válasza:
ezen mulik a kapcsolatotok jövöje?! ez már régen rossz. mondtad, h nem akarsz ajándékot, elmenni valahova. akkor meg ne sirjon a szád, h ma, egy szimpla keddi napon nem találkoztok!!
2012. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem mondtam neki,mert nem is kérdezte...
2012. febr. 14. 11:11
 9/13 anonim ***** válasza:

mondd meg neki h ma akarsz vele feltétlenül talizni ha 5percre akkor iis.

és am miért vagy biztos abban h nem kapsz meglepit? :P

leheth csak jól megszervezte h ne is sejts róla semmit.

2012. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az írásodból úgy érzem, hogy kb 16-18 év körül lehettek. A pasik (pláne ilyen korban) nem ismerik a női gondolkodást, és nekik, ha nem tetszik meg kell mondani. Valószínűleg fingja nincs arról, hogy neked problémád van a tali lemondásával. Nyisd ki a kicsi szád és hidd el jobb lesz a kapcsolat is. Nem gondolatolvasó, gondolom nem ez az első alkalom, hogy lemondta, ha nem tartjátok a valentin napot, akkor meg sem fordul a fejében, hogy neked ez gondot jelent.


De, lehet egyszerűbb szakítani egy ilyen dolog miatt, gondolom hulla szerelmes lehetsz.


28/n

2012. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!