Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl van hogy Anyukám,...

Mitöl van hogy Anyukám, Nönérem és én ugyan akkor menstruálunk? Akár mennyire iz furcsa így van.

Figyelt kérdés

Úgy szokott lenni, hogy nekem jön meg elöször aztán anyunak másnap és egy nappal késöbb a növéremnek.Mitöl van?


11/L


2012. febr. 24. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolgok ezek, kedves. Egyazon környezetben, tehát egyazon életvitellel élő nők általában egyszerre menstruálnak. Semmi különleges nincs ebben. Valamelyik afrikai törzsnél az a szokás, hogy elvonulnak a nők és azokat a napokat az erre a célra fenntartott kunyhókban töltik. Általában az összes asszony egyszerre lakja azokat a kunyhókat.
2012. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!
2012. febr. 24. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez normális
2012. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa, mivel rokoni kapcsolatotok van, így genetika miatt is öröklődhet, sok családnál megfigyelhető, illetve, van akiknél az első menstruáció is ugyanabban az időben jön meg, mint anno az anyukánál.
2012. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Összehangolták a szervezeteitek a hormonális ciklust. Ez teljesen normális olyan nőknél, akik sokat vannak együtt.
2012. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Anyunak 15 évesen jött meg a Növéremnek 12,5 nekem 11 évesen jött meg az elsö mensim.
2012. febr. 25. 09:54
 7/9 anonim ***** válasza:

A lányom kollégiumban lakott középiskolás korában. Ott is szinte egyszerre menstruáltak a lányok. Hátránya volt, hogy egyszerre tört rájuk a menses előtti hisztis lelkiállapot is.

Most hárman vagyunk itthon nők, ugyanez a helyzet.

A szoros együttlét valahogy összehangolja a hormonrendszert.

2012. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi is pár nap különbséggel egyszerre kezdjük négyen.

Anya-én-ikertesóm-húgom

20/L

2012. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Serpens válasza:
Ha ez vígasztal nekem, Anyumnak és még a leendő Anyósomnak is nagyjából ugyanakkor jön meg. Max 1 nap eltérés. Elég furán működnek az emberek - szimplán egymásra hangolódtatok.
2012. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!