Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal engem? Én vagyok a...

Megcsal engem? Én vagyok a féltékeny?

Figyelt kérdés
A párom nem kimondottan bulizós,de hirtelen sok progjamja lett. Este. A témát kerüli. Mindig hívja egy ismeretlen szám. Egyszer felvettem, és egy női hang szólt bele. Annyira megijedtem, hogy letettem. Megcsal? Ha igen mit tegyek?
2012. nov. 17. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kérdezd meg. Vele beszéld meg. Higgadt fejjel.
2012. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a szeretője lett volna, leteszi ahogy Te felveszed... de nem tudhatom amúgy, probálj meg beszélni vele. Mióta vagytok együtt?
2012. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ahogy meghallja a szerető a te hangodat úgy ahogy az előző mondta egyből lerakja,ez egy automatikus reakció lenne.De persze az is lehet hogy nem tudja hogy van valakije.Ezt nektek kellene megbeszélni..talán megkérdezni tőle hogy ki volt az a nő aki felhívott...pl
2012. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Frászt. Ne tudjátok meg milyen pofátlan ribancok vannak, van amelyik képes beleszólni. Egyébként nem kizárt, hogy megcsal. A nagy változások mögött mindig van valami. Mióta csinálja? Nem lehet, hogy csak neked készül valami meglepetéssel? Ez az optimista verzió:D A pesszimista verzió az, hogy megcsal. Az én tapasztalataim alapján a megérzések nem nagyon szoktak csalni, legalábbis nálam mindig működött. Ha azt éreztem a páromról, hogy megcsal(t), idővel ki is derült, hogy igazam volt. Bár ne lett volna. De én drukkolok, hogy az optimista verzió legyen az igaz:)
2012. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt. Kérdezz rá, tök váratlanul, ne egyen ideje kifogásokat kreálni!
2012. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Másrészről a szerető sem feltétlenül tudja, hogy te létezel...
2012. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Elég egyértelmű, hogy megcsal nem kell hozzá sok ész...
2012. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer úgy jártam, hogy hivtam a párom mobilját vezetékesről. Kicsörgött, majd egy nő vette fel. Mondtam neki, hogy a vőlegényemet keresem, erre azt mondta, hogy én az xy fodrász szalont hívtam, ott tuti nincs a vőlegényem...és hogy biztosan félretárcsáztam.

Gondoltam oké, előfordult még régebben is, hogy félrekapcsolt a vonal. kb fél percre rá hivom újra a párom...felveszi..zilál a telefonba...kérdeztem miért...hát lépcsőzőtt és kimerült...

de végülis lebukott...és kiderült h a szeretője hazudta h fodrászatot hívtam.

2012. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy megcsal.

Ha megteszi, akkor hagyd ott, de ezt még nem tudhatod, mert csak sejtéseid vannak.

2012. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyszerű: egyik este, amikor már épp indulni készül, akkor te is odaperdülsz és közlöd, hogy aznap ritka rossz napod volt, szükséged van kikapcsolódásra, ezért te is vele mész bulizni. Ennyi, ha szabadkozik, akkor biztosan félrelép.
2012. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!