Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon okkal vagyok féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon okkal vagyok féltékeny? Megcsalhatott vagy magamban kell változtatnom? Mik a jelei ha megcsal?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok barátom 21. 10hónapja járunk.

multkor felmerült hogy neki anno tetszett az egyik haverja barátnője, de mindennek már 2éve. Most már nem járna vele de azt mondja jól néz ki, de nem kéne neki.

Az előző kapcsolatában a barátomnak átfutott a fejében hogy megcsalná vele azt akivel járt, de ezt nem mondta el a csajnak, és meg is gondolta magát, tehát nem tette meg. Én vagyok neki az első szerelme.

De nekem ez nem megy ki a fejemből, félek hogy engem is mgcsalna...egyből olyanok jutnak eszembe hogyha valamit nem adok meg neki a szexbe biztos megcsalna a kiscsajjal.

Fentvolt neki a csaj msnen, de csak 3havonta umáltak...mostmár msnen sincs fent neki.

Nagyon féltékeny vagyok, mostis ezért balhéztunk, nemtudom magam kontrollálni. dE Ő AZTMONDJA AKKORIS BIZHATOK BENNE, MERT SOSEM CSALT MEG ÉS RÉGEN MIKOR BEJÖTT NEKI A CSAJ AKKORSEM VOLT köztük semmise. És engem szeret és sosem vinné rá a lélek, és nemis kéne neki ás.

DE NINCS BIZONYITÉKOM HOGY 1.MEGCSALT VELE 2.MEGCSAl mostis vagy csalna.... mégis mikor együtt vagyunk mindig ez a téma folyik belőlem.


De belép előttem az msnjére (nincs fent neki a csaj) belép előttem a mail fiokjába, a facebookjára, elől hagyja a teloját, senki se hivogatja meg semmi ilyen. CSAK FÉLEK:(


2012. jan. 15. 12:53
 1/7 A kérdező kommentje:

a haverral (akinek az emlitett lány a barátnője) csak ritkán találkozik... de a srác egy kissé flúgos énis láttam már a lányt is és a havert is, barátom bemutatott nekik. Nekem akkor fel sem tünt hogy barátomnak bejönne a lány, mert nemis nézett rá meg semmi.

De a haver flúgos, a gruppen szex a mániája....meg ilyenek. És egyből bekavar a haver, multkor beszéltem vele és kérdeztem hogy miez a gruppen 5let. és ilyeneket irgoat hogy "Miért benne lennél?" meg "Miért azt gondolod hogy megcsal a pasid...hát én nemtudom nemvagyok itthon melozok, lehet hogy összejárnak a barátnőmmel" Elég fura a srác, béna humora van, ráadásul velem kikezdett, és ez barátomnak nem igazán tetszett.

2012. jan. 15. 12:57
 2/7 A kérdező kommentje:
és azzal hogy ilyeneket ir, mégjobban kételkedem, nemtudom barátomnak higyjek-e vagy sem. Lehet csak poénkodik a srác... sőt barátomnak meséltem és mondja hogy ez bolond... meg ilyenek, és ismerem milyen debil
2012. jan. 15. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem bízol benne??????

Tiszta hülye vagy hogy a féltékenykedéseddel tönkreteszed a kapcsolatod.

Ha nekem is van pasim, én is félek hogy nehogy megcsaljon, egyszer ezt el is mondtam neki, és ő megnyugtatott hogy csak engem szeret és nem akar megcsalni, csak én tetszem neki.

Jó biztos megnéz más csajokat is de a pasiknál ez így van, hadd nézegessék.

Törekedj arra hogy te is jól nézz ki, csábító legyél, és semmiképp ne féltékenykedj főleg ok nélkül. Bízz már benne egyy kicsit, mert ezzel a hisztivel neki az fog lejönni hogy nem bízol benne...

2012. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igazad van utolsó.

akkor felhivom és bocsánatot kérek.

2012. jan. 15. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
A hiba benned van kérdező! Magadban nem bízol és nem a barátodban! Ez a szomorú igazság!
2012. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Várj csak összefoglalom, hátha úgy könnyebb lesz:

1. van egy barátod, aki szeret, akinek te vagy az első szerelme

2. a barátod többször is kihangsúlyozta, hogy soha az életben nem csalna meg, mert szeret téged, és veled akar lenni

3. annyira megbízik benned, hogy még azt is megosztotta veled, amit a volt kapcsolataiban gondolt vagy tett, vagy csak gondolt rá, hogy megteszi, de végül nem tette;

4. adott a barátod haverja, aki úgy tűnik kissé flúgos; ráadásul rád is mozdult; és azzal poénkodik, hogy a barátnője a te barátoddal kamatyol. Őszintén, te inkább hiszel neki (aki ugye flúgos), mint a saját, beszámítható barátodnak?:)

5. a barátod nem csinál semmi feltűnőt, teló elöl, msnbe belép előtted, közösségi oldalakra belép előtted, nincs gyanús sms, nincs gyanús telefonhívás, nincs gyanús e-mailezgetés, nincs gyanús csörög-a-telefon-átmegyek-a-másik-szobába dolog, gyakorlatilag semmi sincs.


Konklúzió: a barátod téged szeret; ne büntesd a múltban el nem követett meggondolatlanságaiért; és ne büntesd bizalmatlansággal, amiért ő megbízott benned, és elmesélte a rá nézve kényelmetlen gondolatait is. Az önbizalomhiány nem csak arra hat rombolólag, aki ettől szenved, hanem arra is, aki melletted van. Minél inkább azt hiszed, hogy te kevés vagy neki, ez annál inkább látszódni fog rajtad, és ő is látni fogja, hogy szorongsz vele. Hidd el ez egy önbeteljesítő jóslat. Semmi szükséged ilyesmiken rágódni. Számomra az a logikusabb, hogy a barátod flúgos haverja veled kamatyolna, ezért kissé bekavar kettőtök között, hátha... Ne hagyd, hogy egy kvázi idegen elérje, amit akar.

23N

2012. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi nektek.

Utolsó tátott szájjal olvastam végig amiket irtál.

Igen valóban nincsen semmi ésszerű dolog amiből arra következtethetnék hogy megcsal. Az előző kapcsolatomban megcsaltak, de ott voltak is jelek, gyanús sms, csajozós dumák közösségi oldalakon, hivások az extől stb:S


Köszönöm a segitséget nektek:) Akkor ideje magamba fordulnom és lehiggadnom. Amugy nemhiszem hogyha megcsalt volna az a viták alatt nem bukott volna ki belőle, vagy nem venném észre...:) köszi

2012. jan. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!