Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki vagyok borulva mit tegyek...

Ki vagyok borulva mit tegyek egyedül a gyerekek tartanak vissza a. a férjem lehet hogy megcsal bár ő tagadja ezt már nem akarom csinálni én csak cseléd vagyok a baj csak az hogy szeretem amugy meg féltékeny tipus vagyok mit tennétek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mibol gondolod, hogy megcsal?
2010. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

semmit nem beszélünk van egy csaj aki szokta telefonon hivni meg sms eket irogat és én kombinálok mivel amugy is féltékeny tipus vagyok de őt nem érdekli csak leráz sajnos nem ilyen volt amikor hozzámentem nagyon nagyon szeretem a mai napig de soha nem beszélgetünk nem megyünk sehova mármint együtt mivel ő a munkája miatt minden nap megy elég sok felé én meg csak elvégzem az összes teendőt mind a gyerekekkel illetve mindent amit csak lehet az a baj hogy ngyon sokat is melózik ezért is alakult ki ez a helyzet nincsennek együttlétek ug ymint régen és annyira hiányzik

nem tudom mit tegyek elegem van sajnos nem birom már ezt sokáig mit tegyek

2010. jún. 9. 23:29
 3/15 A kérdező kommentje:
bocsi hogy megkérdezem de te fiu vagy lány vagy illetve hány éves
2010. jún. 9. 23:32
 4/15 anonim ***** válasza:

Pff ez eleg nehez.

Es beszel elotted is ezzel a novel? Ha igen milyen hangnemben? Gyanus?

Valahogy pedig beszelned kene vele.

De ne azzal tamadd le, hogy megcsal-e, hanem, hogy inkabb a mindennapokrol szeretnel beszelni, hogy szeretned ha valtoztatnatok.

Hogy lasd mit reagal.

Ha harit akkor mar en is erre gondolnek, pedig en nem vagyok feltekeny a ferjemre.

2010. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30N
2010. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

neked meg köszi a választ

nem beszél előttem megnéztem a telóját illetve karácsonkor irt sms-t hogy kellemes ünnepeket

van amikor olyan jól elvagyunk de mostanába inkább csak romlik a helyzet

nem tudom mit csináljak felhivjam a csajt hogy mit mondana ha rákérdeznék személyesen menjek el a csajhoz és rángassam meg vagy magammal csináljak valamit de akkor a gyermekeimmel mi lesz csak ez tart vissza nem tudok senkivel beszélgetni te merre való vagy

2010. jún. 9. 23:37
 7/15 A kérdező kommentje:

néha jó lenn e valakivel csak beszélgetni apukám meghalt nemrég azt sem tudtam még igazán megemészteni néha olyan düh fog el hogy nem is tudom elmondani

de orvoshoz nem akarok elmenni

2010. jún. 9. 23:39
 8/15 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy válaszoltál sajnos mennem kell mert reggel korán kell kelnem

jó volt hogy valaki legalább pár sort irt vissza

minden jót

köszi szépen

2010. jún. 9. 23:43
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem!

Dehogy, melylevego be es ki.

Nehogy felhivd vagy elmenj hozza, ha kozel sem tuti a dolog, mert ha csak egy jo barat a ferjednek, akkor viszont nagy balh lehet ebbol koztetek.

Ha van, hogy jol megvagytok akkor probalj meg vele beszelni.

Esetleg fozz valami kedvencet, es egy gyertyafenyes asztalnal vacsizzatok meg es kezdemenyezz vele beszelgetest akkor.

Ugy latom, hogy abszulut nincsn azzal kapcsolatban utokartya a kezedben, hogy megcsal.

Gondolj csak visssza arra a karacsonyi sms-re!

Volt ott barmi olyan szo, ami arra utalt?

Ha az ember szeret valakit odatesz foleg egy ilyen uzenetnek a vegere valamit, hogy szeretlek vagy varom, hogy egyutt legyunk

2010. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát ha nem beszélgettek ott már azért gondok vannak, és a gondok két ember hibájából keletkeznek, valahogy rákéne venned mégis hogy jobb legyen a kapcsolatotok, vagy ha nem akkor mindenképp valamelyik fél egy olyan kapcsolatot fog keresni ahol azért beszélgetnek és nincs egyedül
2010. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!