Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak:Depressziós...

Mit csináljak:Depressziós lettem 15 évesen, és eltávolodtam a családomtól?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Nem a legjobb helyen születtem,így ahhoz,hogy rendes iskolába tudjak járni,messzebb kellett mennem,és kollégistának lennem.De nem jöttem ki az új osztálytársakkal,mert nehezen kommunikálok ismeretlenekkel,és nem vagyok nagyon nyitott.Magamba fordulok,mert nem tudom elhinni azt,valakit tényleg érdeklek akkor,mikor megkérdezi,hogy vagyok?!Azt gondolom szánalomból teszik.A kollégiumi életet persze nem tudtam megszokni,nem tudok közösségben élni.Szóval egy faluból egyedül elkerülve voltam teljesen egyedül egy városban.4en vagyunk testvérek,és egyik nővérem Nyíregyházán él,a barátjával.Ő tudta mennyire rossz nekem.Javasolta váltsak iskolát.Menjek Nyíregyre.Én persze örültem ennek,abban bíztam majd velük jól elleszünk.Nehezen át is iratkozam egy másik gimibe.Először minden szép és jó volt,megszerettem az osztálytársakat,kijöttem velük.Aztán mondja nővérem,jhéten megyek a koliba,.Én csak azért jöttem ide,hogy együtt ekgyünk,ő pedig elküld.Mehettem volna rosszabb iskolába,és otthon lehettem volna,nem vittem volna semmire,de legalább boldog lettem volna.Erre most itt vagyok,két hete egyfolytában veszekedünk,nővérem és a barátja is azt mondta gyűlölnek.Nem szólunk egymáshoz.Nem látjuk egymást,bár együtt élünk.Tegnap volt a legnagyobb vita,még itt náluk vagyok,de azt mondták jhéten beiratnak a koliba.Másik nővérem is itt van most,ő mondta,deprssziós vagyok.Most olvastam utána,és tényleg!!!Azt hiszik,ha elküldenek a koliba,majd olyan leszek,mnit régen:midennek örülök,és vidám vagyok!Mert ilyen voltam.De most nem,most depressziós.15 ÉVESEN!!!De ismerem magam,ha elmegyek,még az a kevés esély is,ami volt elszáll,hogy a régi legyek.Nyugtatókon kellesz élnem,és eltaszítok magam mellől mindenkit.Elrontom ezzel az egész életem!Mondtam nekik,mehetnék albérletbe,a bátyám fizetné nekem,vele beszéltem is,segítene,mert ő jót akar nekem,azt mondták,még át kell gondolni,hagytak reménykedni,aztán nekem nem is szóltak,és megbeszéltek egy találkozót a kollégiumban.Valaki tudna segíteni?Bármilyen ötlet jó lehet!!!!
2012. nov. 17. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gond!Ha a bátyád segít neked és fizeti az albérleted,akkor mi a gond? Menj oda!
2012. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az miért furcsa, miért kell több felkiáltójellel írni hogy "15 ÉVESEN!!!" vagy depressziós? A legtöbb depressziós kamasz...

15/f

2012. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudtam kivenni a levélből,hogy most hol laksz,de gyanítom a nővérednél..talán nem véletlenül küldenek kolleszba..a nyakukon élősködsz, nekik is van életük.Légy önálló és próbálj meg alkalmazkodni , az életben sem fogja senki később megkérdezni,hogy te szegényke, jól érzed magad az új munkahelyeden??Mindenki tojik rá,ha nem tetszik, el lehet menni.Próbálj meg te változtatni magadon és a stílusodon.
2012. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!