Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen színű virágot és...

Milyen színű virágot és melyiket "illik" adni egy, egy modern gondolkodású hölgy rokonomnak 80. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Az is megkérdezem, hogy hány szálat? Csokrot? Virágkosarat?
2009. aug. 15. 15:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Sajnos figyelmetlen voltam és az "egy"-et kétszer írtam.

Bocsika

2009. aug. 15. 15:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha modern gondolkodású, akkor inkább a csokornak örül, a viágkosár elég "puccos", kozervatív.


Én egy jó nagy -akár mezei virágok(kal rokon), vidám, színes csokrot adnék neki.

2009. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináltass kb.10-12 szálból álló csokrot,kardvirágból,gerberából,esetleg egy szál rózsa közte,valamilyen pasztell színű virágból.
2009. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1.) Páratlan számú virágot illik adni!


2.) Világos színű virág az illendő, semmiképpen ne legyen piros vagy vörös vagy bordó!!! (Ez a szerelem színe, csak a szerelmednek, feleségednek illik adni.)


Az, hogy mekkora csokor vagy virágkosár legyen-e, az az ismeretségetek fokától függ, ha a nagymamád (közeli rokon), akkor lehet nagyobb csokor vagy kosár.


Az orchidea például jó választás lenne, ezekből szép ágakat is árulnak, 1-2 ág, mutatós díszítésekkel nagyon szép csokor lehet! (A virágboltokban szakszerűen tudnak majd segíteni.)

2009. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem derítsd ki, mi a kedvenc virága (anyukámnak pl. a szegfű a kedvence), ha van, abból csináltass csokrot, ha nincs, akkor pedig vegyes csokrot csináltass és valami világos színt válassz, de több (2-3) szín kombinációja is lehet.
2009. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!