Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Be fogok kattanni! Mit tehetné...

Be fogok kattanni! Mit tehetnék? Nem akarok összeomolni.

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy ha kilép egy ember az életedből, akkor valaki más fog belépni. Hát nálam nem. Szakított velem a barátom, és kb. mindenki vele együtt kilépett az életemből. A barátaim le se sz*rnak, a családomat is mintha hidegen hagynám. Mit tehetnék? Már komolyan gondolkodtam, hogy öngyilkos leszek. Magányosnak érzem magam és senki sincs, akivel beszélgethetnék.


Régen egy magabiztos, erős, vicces lány voltam. Most pedig árnyéka vagyok önmagamnak. Régen körülvettek az emberek, most mindenki elfordul, pedig ott voltam mindig, ha szükségük lett volna rám a barátaimnak, mindig mindenbe segítettem nekik. Nme tudom mivel érdemelhettek ezt ki... 19/L



2012. nov. 18. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogd magad egy hátizsákkal, vigyél egy tepsi kakaós csigát, és ülj fel egy vonatra ami nem tudod, hogy hova visz.
2012. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elso, ez aztan a hasznos tanacs!;)

Kerdezo, ez most egy ilyen idoszak, 1x fent, 1x lent. Legy nyitott, probalj meg kimozdulni, keress egy uj hobbit, kezdj el sportolni, tanulni valamit (nyelvsuli) es lesz ez sokkal jobb is ha pozitiv vagy.

Nekem is, es masoknak is vannak melypontjai, nem tart orokke!

2012. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, megkérdezhetem, hogy nézel ki? Kábéra, magasság, súly, haj színe, hossza stb.?
2012. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is így jártam, szakítás nélkül. Egyedül a barátom maradt már nekem, de az ő barátaira nem számíthatok, alig ismerem őket így évek múltán is. A családjával nem jó a viszonyom. Az én családommal mégkevésbé. Így próbálom magam tartani annyival, hogy most biztosan egy olyan korszak érdekezett el az életemben, amelyben fontosabb a tanulás, a karrierépítés (már amennyiben ez Magyarországon ér még valamit), a személyes fejlődés időszaka.

Nem tudom, gimibe jársz-e még, de nekem egy nagy vízválasztó ez volt, mikor végeztem a gimivel - más város, új emberek, ez pedig az előző kapcsolatok, barátságok elvesztését idézte elő, melyeket az újak sajnos nem tudtak pótolni. Az egyetemen már ritka az olyan összetartó, szoros kapocs, mint gimiben. Nekem sem sikerült olyat találnom. Így lassacskán kezdtem egyedül maradni. Mára sikerült is. :( De ez van, az embere jönnek-mennek az életben, ne aggódj, a lényeg, hogy tanuld meg magad egyedül is jól érezni! ;)

20/L

2012. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen! Bár még gimibe járok, de már várom hogy elmenjek innen egyetemre. Nagyon szeretnék mindent megtenni azért, hogy ez sikerüljön.
2012. nov. 18. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hajts rá a karrieredre! :)

Tanulj szorgalmasan, legyél okos, a fiúk jönnek-mennek, nem érdemes miattuk sírni.

Lehet, hogyha 2 nap, vagy 2 hét múlva visszaolvasod ezt a kérdést, így leszel vele: "Úristen, ezt én írtam ki??? De buta voltam, nem is így van!" Kívánom Neked, hogy így legyen! :)

A padlón vagy most, azért vagy ilyen szomorú. De lesz jobb is, hidd el.

Ha bekerülsz majd egyetemre, főiskolára, ott lesznek új barátaid, akik remélhetőleg jobbnak bizonyulnak majd, mint a régiek...


Itt egy tök jó idézet:


"Ide hallgass, kis haver! Boldogtalannak lenni sokkal könnyebb, mint boldogulni, márpedig én ki nem állhatom, ha valaki beéri a könnyű megoldással, ki nem állhatom a siránkozókat!

Boldoguljál, a teremtésit!

Tegyél a saját boldogságodért!" (Anna Gavalda)


Ez olyan kedvesen parancsoló volt :)


És itt van egy vallásos, lehet, hogy nem vagy hívő, de azért megosztom, mert igaz:


Amikor Isten valamit kezelni fog az életedben, úgy intézi, hogy egyedül maradj, amíg meg nem tanulsz úgy élni, hogy körülötted mindenki meglássa, hogy Isten megérintett.

Lehet, hogy mások lemondanak Rólad, de Isten nem!

Segít, hogy meglásd, mennyi mindennel áldott meg!

2012. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy indiai hercegnő az édesapjától

kapott gyűrűvel felkeresett egy hindu bölcset.

Azt kérte tőle, hogy véssen a gyűrűbe olyan

bölcsességet, mely a szomorú napokban vigasztalja,

a nehéz helyzetekben bátorítja,

a boldog időszakokban pedig óvatosságra inti.

A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyűrűt.


Egyetlen szót vésett bele:



" ELMÚLIK"


Fel a fejjel:-)

36 éves nő

2012. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Hát már ettől sokkal jobb lett a kedvem, hogy bíztattok! Köszönöm nektek, hogy jobb kedvre derítettek, még így ismeretlenül is! :))) Szívből jövő hálám érte! :))))
2012. nov. 18. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, még annyit, hogy nem vagy egyedül, az ilyen "problémák" sokunkkal megtörtént, vagy történik. Hidd el ismét magadra fogsz találni, mosolygós lány leszel majd, csak egy kicsitt felnőttebb. Ezek az élmének, érzések, események megtapasztalása csak bölcsebbé, felnőtebbé, tapasztaltabbá fognak tenni, ez az élet rendje. A következő akadályt könyedebben fogod venni, mert már lesz rutinod. A csalódás nem fog padlóra küldeni, mert már szembe tudod nevetni. Erősebb leszel. Van egy másik "bőcsesség" is, Ami nem öl meg, az megerősít. Közhely, de én ma már tudom, hogy igaz.

Hagyd ezt az időt magadnak. Nem fogsz egyedül maradni, fiatal vagy, előtted az élet, jójó tudom szar napok a mostaniak....de mint írtam az előbb, elmúlik:-)

Az ögyilkosság meg szerintem egy elég béna zsákutca, én nem nagyon gondolkodnék ezen. Ezt felejtsd is el. Járj nyitott szemmel, és nyitott szívvel.

36 éves nő

2012. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az en mokusom is szep csendben kilepett az eletembol. Nekem Nick Vujicic segitett magamhoz terni. Es meg a hitemet is visszakaptam! :)
2012. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!