Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom és minden körülötte...

A családom és minden körülöttem lévő ember folyton csak csicskáztat és cseszeget, mindig mindenért én vagyok a hibás akkor is ha csak jót akartam, nem bírom már mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most kimentem a konyhába, a tesóm a cserépkályha előtt állt, megöleltem és két másodperc múlva atomerősséggel lökött el magától (nagyon fájt), mert hogy én nekem egy normális mozdulatom nincsen és megégett, anyu rögtön szaladt hozzá a krémmel, jaj így jaj úgy, én akkor akartam enni.. Kivettem a szekrényből egy tányért de meggondoltam magam, visszatettem és szép lassan bekullogtam a szobámba. Tesóm és anyu is jön utánam hogy menjek ki de nem vagyok éhes és mondtam is nekik. Anyu elkezdte megint hogy ez neki milyen rossz, hogy mindig csak a cirkusz van... De hát higgyétek el, nekem sem egy leányálom.

Mindenki folyton csak b*szogat, ha valamit nem jól csinálok akkor tesóm folyton mondja hogy mekkora paraszt vagyok, volt hogy azt mondta rám, hogy büdös sz*rházi (csak mert nem adtam neki oda a gépemet hogy játsszon), meg hogy én milyen toprongy vagyok (nem farmerban mentem el ma egy helyre, ahol ki sem szálltunk, csak autóztunk)... Apu folyton azzal cseszeget hogy mekkora sut vagyok, olyan fenekem van mint anyának, már nagyobb, meg hogy már fogyókúrázzak, meg hogy milyen büszke a tesómra, mert őt nagyon sokáig cseszegette ugyanezzel és most nagyon sokat fogyott...

Az iskolában egyetlenegy barátom nincsen, folyton szívóznak velem és én ki nem állhatom őket. Akikkel szívesen lennék, azok meg inkább mással vannak...

Alig várom hogy hazaérjek, menjek a nyuszijaimhoz, velük eltöltök egy kis időt, bejövök és gépezek. Nekem ez annyira jó és én nem is akarok mást csinálni, mással lenni... Biztos, hogy velem is baj van, de én azt szeretem és kedvelem, akivel ez kölcsönös... Mit tehetnék, megőrülök?!

12/L


2012. nov. 18. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis õrülsz meg, egy kicsit legyél lezserebb, és kinövöd ezeket az apró hibákat.
2012. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát nem valami rendesek veled, de fel a fejjel. Egy pár év, és ha nem változik a helyzet, úgyis középiskolába fogsz járni, és elmehetsz kollégiumba. Addig is próbálj ismerkedni, biztos vannak normális lányok.
2012. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
majd szép lassan megtanulod megvédeni magad.
2012. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
olyan fenekem van mint anyának - undorító hogy ilyet mond egy apa. ezzel anyudat is sérti nem csak téged... az ilyet úgy hívják, hogy tiszteletlen bunkó. Az hogy gyermekeket hozott neki a világra egy nő - azt megköszönnie kéne, nem baszogatni anyud közvetve mert már nem olyan nádszál mint mikor megismerte. nem veled van itt a baj szerintem :(
2012. nov. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 geronimoh válasza:

hát szegénykém megértelek.... :/ nem ugyanezekkel a problémákkal, de hasonlóak, mert általában sok szituácioban én vagyok a hibás és engem is baszogatnak 1 páran, pedig nem vagyok velük bunko. én a pszichologust ajánlanám, ő segit kibogozni a probléma gyökerét, vagy egy terapeuta is jol jönne neked, aki előző életedbe vissza visz és ugy segit feloldani a blokkokat, végül ajánlanám figyelmedbe ezt az oldalt: szabadakarat.com/mindenvaltozik.html (nézd meg, tetszeni fog :)

Remélem tudtam segiteni :)

2012. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kollégium
2012. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!