Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve vagyunk együtt! Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve vagyunk együtt! Én szerintem minden kapcsolathoz 2 ember kell! Én hibás vagyok, nem tudok vigyázni a számra! Lehet abban is én vagyok a buta hogy, bármit is csinált az anyám akkor is előbb választanám őt mint a páromat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az anyukám miatt jutottam oda hogy bar listás lettem!ezt megbocsájtottam!A párom nem!Mindig "leirja"!És most hogy hugomnak meghalt a párja,és sok segítségre van szükségük meg kaptam a magamét!Azt mondta nem azért vásárlunk be hogy én mindent elhordjak nekik!PL:60 db tojást szoktam venni!(sokat sütök). tesoméknak adtam tojást ezért éppen tegnap még kellet venni!
2008. okt. 1. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Ha a párod nem érzi a feltétlen ragaszkodásod (márpedig az anyukád minden ésszerűség nélküli támogatása azt jelenti) akkor ne várd, hogy javuljon a kapcsolatotok. Dönts végre a férjed mellett, és fogadd el az ő szavát. Érezni fogja a változást, és kedvesebb lesz. Az éles nyelv pedig sért és vág. Egy férfi sem tűri sokáig, hogy kiosszák. Ha nagyon csendes ember, lehet, hogy magát emészti a meggondolatlanságod miatt. Ha kevésbé csendes, nem csodálkoznék, ha időnként eljárna a keze a beszólásaid miatt.

A 60 tojás pedig nagyon sok :)

2008. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Minek vagytok tíz éve együtt ha mindenképp anyádat véded? Védd azt akinek igaza van. Egy biztos, ha a párom a szülei mellett állna és az ő szavuk fontosabb lenne mint az enyém akkor már rég vége lenne a kapcsolatunknak. Nem hiszem hogy túl sok férfi él a világon aki ezt jó szemmel nézi.
2008. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!