Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Anyám otthagyott 14 éves koromba a nevelő apámnál aki pedofil.És anyukám a barátja miatt engem le tagadd,azt hazudta neki,hogy az én anyukám meg halt..most 19 éves vagyok,van egy barátom,Apám be akart próbálkozni,mert ugye pedofil,vagy minek mondják,és eljöttem a barátomhoz,hál-isten ő akkor pont dolgozott,és eltudtunk menni albérletbe,anyám azzal fenyegetőzött,hogy rendőrséget hív rám 19 éves létemre,oké felvettem anyámmal a kapcsolatot,munkát adott nekem a barátja boltjában vagyok most eladó,de bárcsak ne lennék,már 2 hónapja dolgozom ott,és Kisem fizettek még,anyám ha be jön mindig le hülyéz,kritizál,nekem sose lesz ilyen kabátrom,olyan hajam stb-.- unom,ma volt az első hogy nagyon beteg vagyok,felállni sem bírtam,írtam reggel 5 kor egy sms-t hogy nem tudok be menni ne haragudjatok,anyámat hallom a telefonba,hogy lehet ez ilyen hülye.k..va hogy nem jön be fuu, vagy miért nem készül rá.MÁR ANNYIRA UNOM MINDENNAP SIROK..szerintetek mit kéne tennem?

2012. nov. 20. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Anyáddal és apáddal is szakítsd meg a kapcsolatot!

2. Keress másik munkát! Tudom, ez nem könnyű feladat.

2012. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen az lenne a legjobb,de akkor csak hívogatnának.és sajnos tudják,hogy hol lakom,és ezek mindenre képesek.nem merem otthagyni ezt a munkát,mert ezek még feljönnek hozzám,és olyanokat mondanak..:((
2012. nov. 20. 09:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél új kártyát új számmal! Elvileg a pénzt át lehet tetetni egyikről a másikra. Ha pedig jönnek, nem engeded be őket. Ha zaklatnak, kiabálnak az ablakod alatt, kihívod rájuk a rendőrséget.


Mégis te mit gondolsz magadról? Ennyire sem tartod magad? Apádnak szexre kellesz, anyádnak meg ingyen munkaerőnek. Legyen önbizalmad, tartásod!

2012. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
már nincsen önbizalmam,anyám úgy beszél velem mit kocsis a loval,nekem sose lesz felvarrt hajam műkörmöm,és mű mellem,és nincsen dior alapozom tudod.. én akkor már egy hülye k..va vagyok,meg mindig minősít..:( én milyen csúnya vagyok fuu.hülye állandóan kiabál.utálom
2012. nov. 20. 09:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez most csak rajtad múlik. Nem akarsz műnő lenni, nem akarsz kiabálni, egészséges önértékelést akarsz. Akkor válj ilyen emberré. Lehetséges, hogy kiszakadj a szüleid által kreált borzalomból, ugyanis neked ehhez semmi közöd.
2012. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát igen:) de a barátom meg ragaszkodik,ahhoz,hogy még ne lépjek ki a munka helyről,pedig már most váltanék.már be adtam egy csomo helyre az önéletrajzomat igyis ott 12 órázom,és Kisem fizetnek UTÁLOM AZT A MUNKÁT,VAGYIS A MUNKÁT NEM UTÁLOM,DE AKIK OTT VANNAK:@ÉS KRITIZÁLNAK.. ELÉG VOLT:'((
2012. nov. 20. 09:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Hááát, a munkát nem szeretni kell, hanem csinálni. :) Ha nem fizetnek ki, ki kell lépj, mert így nem lesz pénzed.
2012. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szégyen a futás, de nagyon is hasznos főleg, ha az múlik rajta, lehet-e valaha is normális életed és önbizalmad. Csak tőled függ, meg mered-e lépni az egyetlen dolgot, ami lehetséges, hogy normális életet élhess, ez pedig a következő lépésekből áll:

1) felpakolni a cókmókod, és lelépni, AZONNAL, lehetőleg másik városba, ahol nincsenek kapcsolatai ezeknek a... szülőknek semmiképp sem nevezném őket, aminek meg hívnám, azért letiltanának innen, na...

2) új szám, lehetőleg titkos

3) az csak egy munka, bárkikor ott lehet hagyni! Nem kifogás, a helyedben amint lehetőségem lett volna rá, azonnal megtettem volna, és egy vasat sem fogadnék el tőlük (jegyzem: meg is tettem 3 évvel ezelőtt, mert volt annyi önérzetem, hogy ne hagyjam tovább, amit műveltek velem)

A kezdetek nehezek, mint annak a rendje, de idővel helyre rázódhatsz, de ennek egyetlen feltétele van: hogy legyen elég akaraterőd.

Azt mondják, a büszkeség az egyetlen, amit nem lehet elvenni az embertől, ezért is vigyáztam rá mindig. De, ahogy látom, tőled már azt is elvették, ezért kell ezt is újra felépítened!

2012. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Önbizalmam az már nincs,mindennap sirva jövök haza anyám miatt amit művel velem. na mindegy.nagyon erősen gondolkozom.
2012. nov. 20. 09:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt nem gondolkozni kell, hanem meglépni a dolgokat. Azt nem értem anyád mi okból hívhatna rád rendőrséget, meg azt sem hogy minek jársz be melózni ha csak szívatnak, és még csak ki sem fizetnek...benned van a legnagyobb hiba, amiért hagyod ezt az egészet.
2012. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!