Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbocsájtható,...

Szerintetek megbocsájtható, lesz békülés? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A történet: Van egy férfi, 29 éves, két évig volt együtt a párjával, aki 32 éves nő. Két év után összeházasodtak, most júniusban, nagyon szeretik egymást, jól elvannak, majd októberben a férfi azon kapja a feleségét, hogy két férfivel együtt csinálja otthon. A férfi egy hét után se beszél a feleségével, annyit közölt vele, hogy utálja és hagyja őt békén. Ezalatt az egy hét alatt folyamatosan maga alatt van, a haverjaival bulizik és iszik. Majd egy hét után talál magának egy lányt, akivel volt egy egyéjszakás kalandja, plusz amolyan "lelkisegély". Ezután a férfi felhívja a feleségét, szerintetek kibékül vele? vagy mi lesz a vége a dolognak?

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!


2012. nov. 20. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát,basszus,magamból kiindulva,én nem bocsájtanék meg.

Főleg,hogy két férfival nyomta!Egy nem elég neki?Valami szexmániás a nő,vagy mi????

2012. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Egy egészséges gondolkodású, normális férfi bármennyire szerelmes ilyet nem lenne képes a gyomra bevenni.

A történet számomra kitaláció, mert ha annyira szeretik egymást ahogy írod, főleg hogy friss házasok, egy ember sem csinál ekkora baromságot.

2012. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem jósolok nagy jövőt a kapcsolatnak.


Én nem bocsájtanék meg a férfi helyében, az tuti.

2012. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Én sem bocsájtanék meg a páromnak,ha ffi lennék,meg amúgy sem.Ilyen estben meg egyébként teljesen mindegy,hogy hány palival csinálta.
2012. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem lehet ezt megbocsájtani. Ha mégis megbocsájtja, akkor papucs. (szerintem te vagy a feleség)
2012. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Vagy kitaláció vagy ő az egyéjszakás, de a sztori maga mindenképp kitaláció max az egyéjszakást eteti ezzel a férfi.


Hogy lehet egy ekkora blődséget bevenni? Vannak emberek akik ilyen gondolatvilágban élik nap mint nap az életüket?

2012. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Miért lenne a kérdező r*banc? Sokkal inkább a feleség a hunyó szerintem. De ízlés dolga.
2012. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is kamu, csak az a kérdés, a férfi eteti ezzel a kérdezőt, vagy a kérdező bennünket.
2012. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem az volt a kérdés, hogy kamu-e vagy sem, hanem, hogy van a békülésre esély, vagy ez a vonat már elment?

2012. nov. 20. 11:58
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha van egy kis tartás a férfiban, akkor beadja a válópert, és keres valakit a rib@nc helyett.
2012. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!