Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra mit vesztek a...

Karácsonyra mit vesztek a párotok szüleinek?

Figyelt kérdés
És ti tavaly mit kaptatok tőlük?
2012. nov. 20. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyasmit veszünk, amire épp szükség van, most épp porszívót. Én Avon cuccokat szoktam kapni, de volt már, hogy ruhát kaptam.
2012. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyat ami hasznos. Az én szüleimnek is és anyósoméknak is.

Anyósomék most csináltak új fütési rendszert ezért azt találtuk ,hogy füst és szmog jelzöt veszünk.

Az én szüleimnél pedig pont karácsony elött lesz kész az új zuhanyzó igy zuhany fügönyt kapnak ajándékba és törölközö tartokat .. Persze valami aproságot még ezen kivül kapnak.

Mindegyik szülö édes szájú ezért többféle apró sütit sütök amit dobozva téve postára adva 24-én de még mielött mi odaérnénk megérkezik . Ez lesz extra meglepi..

2012. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Párommal és párom hugával+férjével közösen egy fényképezővel lepjük meg őket (+minden tartozékkal)


Tavaly elekromos kávéfőzőt kaptak.


Tavaly én szép harisnyát,könyvet kaptam karácsonyra,plussz ágyneműgarnutúrát közösen kaptunk párommal.

2012. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Apósom nagyon szereti a különleges piákat, említette hogy régen ivott már minőségi finom konyakot. Neki az lesz. Anyósom a különleges édességeket szereti, na hát azt még ne tudom milyen lesz, majd felkajtatok valami csokiritkaság-boltot :))
2012. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmit. De a sajátomnak sem. Idén nem futja, jövőre szeretnénk lakáselőtakarékosságot kötni, ahhoz kell gyűjteni, így nem fogunk senkinek semmit venni, max 700-1000 forint értékben valamit.
2012. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi még csak 3 éve vagyunk együtt, szóval semmi hűdenagy dolog. Valószínűleg az lesz, hogy készítek majd otthon gyümölcszseléket, csokiba mártott aszalt gyümölcsöt, kandírozott narancs és citromhéjat, diólikőrt, különleges süteményeket stb és ezeket külön-külön szépen becsomagolva összerakom egy ajándékdobozba. Inkább idő, mint pénzigényes és szerintem jobban örülnek majd neki mintha vennék egy doboz bonbont meg bort vagy hasonló elcsépelt "ajándékot":D Ráadásul távolabbi rokonoknak, ismerősöknek is jó lesz, ha többet csinálok.
2012. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!