Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs még családja?...

Miért nincs még családja? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egy 47 éves férfi egyedülálló még úgy, hogy még csak nem elvált és még gyereke sincs?


Ráadásul úgy, hogy semmi gebasz nincs vele. Nem ronda, nem szemét, lelkiismeretes, nem csöves, szerető, hűséges, konzervatív. A múltjáról annyit tudok, hogy sajnos csalódott a nőkben, mert jó párszor átvágták a palánkon már.


Szerintetek? Ti ismertek ilyen embert a környezetetekben?



2012. nov. 20. 18:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

A nagybátyám pont ilyen. Külföldön él, mára már neves professzor lett belőle, nemzetközileg elismerik.


Azt mondja, amíg fiatal volt, sokat dolgozott és tanult, ezért nem lett családja, most pedig 50 évesen már öregnek érzi magát hozzá. Viszont jól érzi magát a bőrében.

2012. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Annyira utálom az olyan tirpák b-u-n-k-ó válaszadókat, akik mindjárt azzal jönnek, hogy mi közöm hozzá? Azt se tudják, hogy mi van! S ha nem ismerném az illetőt, akkor is csak annyit mondanék, hogy TALÁN NEM ÉRDEKELHET? Nem tehetem fel akkor a kérdést?? MUSZÁJ MINDIG KÖZÖMNEK LENNEM HOZZÁ?! Amúgy alapban nem érdekelhet egy ilyen téma?? Akkor te meg mi a f.sznak nézel híradót? "mi a l.fasz közöd van hozzá? Mi vagy te politikus?" Anyád kva p.csája az...bmeg...
2012. nov. 20. 20:58
 13/20 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem úgy tettem fel a kérdést, hogy "juj de gáz, hogy nincs még családja! MIÉRT?" Nem ítélkeztem. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, s RÁNÉZVE pozitívan, hogy csoda, hogy még nincs senkije, ha normális ember. Szerintem ebben semmi megalázó nem volt.
2012. nov. 20. 21:00
 14/20 A kérdező kommentje:

S hogy a tirpákok kérdésére is válaszoljak:


annyi közöm van hozzá, hogy most ez az ember irántam érez valamit, illetve elkezdődött benne valami irántam. S érdekel a téma. Természetesen.

2012. nov. 20. 21:01
 15/20 anonim ***** válasza:

huhh ezt a sok értelmes választ.több lehetőség is van szerintem.

nem tudom mennyire ismered őt,de lehet nem is annyira rendes mint aminek látszik.de nem akarlak elkeseríteni.

lehet csak így jött össze neki az élet,nem volt szerencséje és kész.vagy túl pesszimistán fogja fel az életet,vagy előre eldöntötte hogy nem is akar családot.valljuk be ez sem túl szimpatikus egy nőnek.pont ilyet nem ismerek,csak hasonlót,olyan ember aki kívülálló szemmel teljesen ok,de ha együtt élsz vele katasztrófa.

az is lehet hogy a család üldöz el mindenkit.

hát jobban megismered és meglátod,járj nyitott szemmel,figyeld meg a szokásait,talán abból rájössz mi a helyzet vele

2012. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg bezárkózott egy két csalódás után. Mindig is voltak ilyen típusú férfiak. Te hány éves vagy? Mert ha 40-es nő vagy akkor oké, de pl 25 évesnek nem szerencsés egy ilyen ürgével kezdenie.
2012. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a csalodas az oka, es meg sok minden mas is. En sem szeretnek gyereket, es a baratom sem, es mindeki piszkal minket. MI viszont igy erezzuk jol magunkat, es nem szeretnenk masok kenyere, kedvere alakitani az eletunket. A legegyszerubb mondja, hogy megtudd mi az oka, hogy nincs csaladja, hogy megkerdezed tole szemelyesen.
2012. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az alpári stílusodból ítélve 15-nek tippelnélek, úgy viszont elég idős hozzád egy 47 éves.

Ha több vagy (ESETLEG felnőtt), akkor meg te vagy a tirpák paraszt.


De amúgy ne foglalkozz a témával, csak meg akar dugni. Mindenkinek ürítenie kell valahova.

2012. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Két ilyen ismerősöm is van. Az egyik már lassan 50, de még mindig az anyjával él. Egyke volt, a mama kedvence, minden nőt elüldözött a háztól a drága anyuka. Büszke lehet magára, hogy úgy hal meg, hogy a fia vele élte le az életét. Mégcsak ismerősei, barátai sem nagyon vannak a munkatársait leszámítva. Én nem azt mondom, szép dolog tőle, hogy törődik az anyjával, de ez a csak ketten forever nekem már egy kicsit sok. Pedig alap helyzetben egy normális ürgéről van szó.


A másik ismerősöm maximálisan karrierista, elvakultan dolgozott látástól vakulásig. Ő még csak 40, de most kezd rájönni, hogy kimaradt az életéből valami (családalapítás), ami kezdi rányomni a pecsétjét a jelenére. Mondhatni elszaladt mellette az élet, bár férfiként ilyen idősen még simán lehetnek gyereke is akár. Eddig jól érezte magát a maga világában, de néhány éve feltámadt benne az érzés, hogy csak nem jó ez így.


Van ez így, hogy a te ismerősöd miért járt így, azt talán tőle kellene megkérdezned.

2012. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ismerek pár ilyet. Van a fentebb is említett szórakozottprofesszor fajta, a tudomány kitölti az életét. Van egy, aki titokban meleg, párja is van, de a nagyvilág előtt nem veri nagydobra, hivatalosan az anyjával él, gyakorlatban nem mindig. Van egy, aki 45 évesen most jött rá, hogy neki feleség kell meg gyerekek, azóta mindenkire rányomul, ilyen huszonévesekre is, tiszta hátborzongstó.

És van egy, aki ilyen típus volt, aztán 46 évesen találta meg élete párját, akivel azóta boldog házasságban él (a hölgy sem volt még házas, bár egy már felnőtt gyereke van).

2012. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!