Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vonz ez a nő, de nem...

Nagyon vonz ez a nő, de nem enged magához közel senkit. Miért nincs családja, senkije? Meg tudom hódítani egyszer?

Figyelt kérdés

Üdv!

30 éves férfi vagyok és nagyon szeretek egy nőt. Munkám során ismertem meg, a leggyönyörűbb ember, akit valaha láttam, és a legerősebb kisugárzással rendelkező, akivel valaha találkoztam. Titokzatos, szenvedélyes, érzéki. Ha létezne egy olyan verseny, ahol a tökéletes nőt választják meg, akkor Ő lenne az első helyezett. Sok nővel volt dolgom az évek során, mindig keresgéltem a megfelelőt, de az összes, akivel összehozott a sors, túl könnyen kiismerhető, egyszerű felfogással rendelkező volt. És aztán jött Ő..teljesen magával ragadott. A problémám az, hogy nem tudom, miért nem beszél az emberi kapcsolatairól. A családjáról egy szót sem ejt..és nem randizik férfiakkal, pedig már 28 éves. Azt mondja, nincs szüksége rájuk. Barátairól sem tudok semmit. Egyszerűen olyan, mintha falat húzna maga elé. Nem tudom, miért van ez. Minden percben rá gondolok, már küldtem neki jeleket, és akármennyire is kedves velem, úgy érzem, annyira nem akar senkit beengedni az életébe, hogy nem ad visszajelzést. Mit tehetnék? Tudom, hogy nehéz eset, de én még senkinél sem éreztem, hogy ennyire tökéletes lenne hozzám.


2011. febr. 6. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

1,két ember kell egy kapcsolathoz lehet h szimpatikus vagy de sose lesz esélyed nála mert nem vagy az esete.

2,lehet h a csajokat szereti,még házas pasirol is kiderlhet h fiukhoz s vonzodik,szoval ez is elképzelhető.

3,csalodott nagyon a férfiakban és jól érzi magát ahogy van,ezt tiszteletben kell tartani.

4,szerintem felesleges várni,lépj a tettek mezejére,de csak normális kereteken belül.Jobb ha minél elöbb kiderülnek a dolgok,mindhogy éveket vársz rá feleslegesen.

5,amúgy lehet h van valakije(amikor kell neki)csak éppen nem publikus.

2011. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek bonyolultak...de szerintem a nők a legbonyolultabbak.Még én sem értem Őket...pedig én is az lennék...

Azért sok sikert neked!(Ilyen kevés info birtokában nem nagyon lehet max találgatrni,annak meg nem sok értelme lenne)

21/l

2011. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen titokzatos, nem lehet, hogy leszbikus?
2011. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt az első gondolatom... nem lehetséges, hogy a nőket szereti? Kicsit gyanús, hogy 28 éves létére egyáltalán nem vágyik kapcsolatra egy férfival, bár vannak olyan nők, akiknek nem is céljuk a család.
2011. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet múltbéli sérelmek miatt ilyen zárkózott és titokzatos. Szerintem ne add fel, de ne is várj rá túl sokáig. Próbálj vele minél többet beszélgetni és egyszer majd csak kiböki, ami téged érdekel. Ha később sem akar feléd nyitni, akkor állj tovább. Egyébként pedig lehet, ha jobban megismernéd már nem vonzana ennyire...
2011. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell h leszbi legyen,elég ha volt egy csalodása és a áta közepére nem kell faszi.Azért mert az az általános h párkapcsolatban szoktak lenni ennyi idősen nem biztos h ez a hölgy csinálja rosszul.Lehet h rengeteg idegeskedéstöl menti meg magát.Amúgy tényleg nem tudni h nincs e alkalmi partnere.De az is lehet h egyszerüen csak karrierista.az a poén h pasiknál elfogadott ez,egy nönél meg mindgyért megy a találgatás.
2011. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Leszbikus? Egy pillanatig nem gondoltam ilyesmire, semmi jel nem mutat rá. Legalábbis remélem, hogy nem erről van szó. Bár vannak feminista megjegyzései, az egyszer biztos, de nem hinném, hogy erről már rögtön a leszbikusságra lehetne asszociálni:)
2011. febr. 6. 21:16
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább arra tippelnék, hogy egyszerűen zárkózott. Ha megtudnád, hogy az apjával hányadán áll, az nagyon sokat segítene abban, hogy kitalált, mi lehet ez a tartózkodás. Ha nincsen vele jó kapcsolata, az esetleg azt magyarázhatja, hogy nem tud megbízni a férfiakban, nehezen alakit ki kapcsolatot, és kötődik.

Az is lehet, hogy fél. Önbizalom hiány is lehet a háttérben, annak ellenére, hogy kifelé esetleg erősnek mutatja magát.

Ha karrierista is, az sem kell, hogy indok legyen "kapcsolatmentességre".

Én csupán ezek után (és ezek felderítése után) kezdenék el gyanakodni, merre húz.

2011. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hívd el őt sétálni, cukrászdába stb. Lepd meg csokival. Próbálj hangulatosabb programokat kitalálni.
2011. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Newkem az ugrott be, hogy voltak durva csalódásai.
2011. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!