Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít titeket ha a párotok...

Idegesít titeket ha a párotok túl sokat telefonál?

Figyelt kérdés
A párom szinte egész este a telefonon lóg. Észre sem vesz ha munka után hazaérek, az ,hogy kijöjjön hozzám mikor vacsorázok az meg eszébe sem jut. Eltelnek így az esték, hogy marad pár perc mikor nem telefonál. A barátnőével beszélget de nem értem miért mikor egy munkahelyen dolgoznak. Ott is meg lehetne beszélni.
2012. nov. 21. 08:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a telefon a lényeg, hanem az, hogy egy olyan "kapcsolatban" élsz, ahol nincs törődés, odafigyelés. Ez pedig alapvető probléma. Soha nem fordulhatna elő, hogy BÁRMI megakadályozza azt, hogy a párom elé menjek az ajtóba, mikor megérkezik(évek óta!), megöleljem, megkérdezzem, milyen volt a napja, és ha nem is volt időm főzni, mert sokszor nekem is tömény a napom, akkor is együtt készülünk a vacsorához, beszélgetünk, szeretgetjük egymást. Mert ez a legfontosabb a világon! Minden más csak ezután következhet! Szerintem itt nem a barátnő és nem a telefonálás a baj, sajnos. Komolyan el kell beszélgetnetek arról, kinek-hol vannak a súlypontok a kapcsolaton belül és az életében. SZerintem ti más állásponton vagytok. Sajnálom, hogy így élsz, de vagy teszel ellene, vagy nézed, ahogy évek alatt ez csak még rosszabb lesz, és még jobban eltávolodik. Eddig csak éltél benne, a döntések, amiket mostantól hozol már nem más hibája lesz, hanem a tiéd. Kitartást a beszélgetéshez!
2012. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez így idegesítene engem is. Olyan mint ha otthon sem lenne. Próbáltál beszélni vele, megkérdezni mi olyan fontos elmondani?

Szervezz programokat, mondd, hogy "nézd vettem két színházjegyet". Ha azt mondja nem megy, akkor hívj mást (ha lehet nőnemű barátodat:), talán észbekap.

2012. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
A párod a barátnőjével beszélget telefonon az együtt töltött idők rovására??? Bizony baromira idegesítene. Ritkán mondok ilyet, mert mindenre látok azért megoldást, de ez esetben nemigen maradnék vele.
2012. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 göndörhajú válasza:
100%
Esetleg felajánlhatnád neki, hogy költözzön a barátnőjéhez és akkor éjjel-nappal beszélgethetnek.
2012. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tenném fel a kérdést, kedves első, hogy vajon mi hiányozhat a kérdezőből és a kapcsolatból, hogy a barátnője inkább a telefonálást választja? Miért jobb a barátnővel beszélgetni? Mert ő meghallgatja? Megérti? Nem neveti ki? Ápolja a lelkét?... Talán a kérdező ezekre nem képes...
2012. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vagy csak a barátnője egy hülye pi.csa akinek az értékrendjébe előbb való a barátnő, a pénz és a többi. Ha annyira törődne vele nem a telefonon lógna azzal a barátnővel. Ha meg nem kapja meg amit akar akkor lépjen le...ja, hogy akkor nem lenne aki költsön rá, hát igen...
2012. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Istenem, az ötös hozzászóló...

Az embernek nyilván szüksége van barátokra is, a párja nem helyettesíthet minden embert egymagában. Meg van, amit az ember a barátjával jobban meg tud beszélni. De ennek ellenére nem kell túlzásokba esni, meg azért a párom élvez elsőbbséget nyilván.

2012. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Engem nem zavarna. Már elég régóta tudok egyedül enni, nem kell, hogy szórakoztassanak.
2012. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de otthon este milyen barátnővel csacsog???? Miközben te ott vagy???

Engem nem zavarna, második nap megkértem volna, hogy költözzön a hölgyhöz!

Itt nem a telefonon van a lényeg feltétlen, azt a nőt előre helyezte veled szemben is. Benned ez fel sem merült????

2012. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, újra olvastalak. Most akkor te vagy a férfi? :D
2012. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!