Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít titeket ha a párotok...

Idegesít titeket ha a párotok túl sokat telefonál?

Figyelt kérdés
A párom szinte egész este a telefonon lóg. Észre sem vesz ha munka után hazaérek, az ,hogy kijöjjön hozzám mikor vacsorázok az meg eszébe sem jut. Eltelnek így az esték, hogy marad pár perc mikor nem telefonál. A barátnőével beszélget de nem értem miért mikor egy munkahelyen dolgoznak. Ott is meg lehetne beszélni.
2012. nov. 21. 08:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, én a férfi vagyok.
2012. nov. 21. 12:07
 12/16 anonim ***** válasza:

Engem minden ember zavar, aki körülöttem van és nem tud lecuppanni a telefonról. A szüleim is ilyenek, szóval van tapasztalat dögivel. Belekezdek egy mondatba és csörög a telefon, már az életkedvem is elmegy. Anyuval ezért laposodott el részben a kapcsolatunk.

Apu távol él és dolgozik a családtól, így megértem, hogy amikor csak lehet telefonon tartják a kapcsolatot, de amikor valami igazán komoly dolgot szeretnék megbeszélni és belecsörög a telefon, akkor már kedvem sincs megvárni amíg leteszi, hogy majd utána elmondjam.

Ha apu munkanapon itthon van, akkor ugyanez, 5 percenként csörög a céges telefonja, már én érzem sokszor úgy, hogy kivágom az ablakon.

Ha a párom lenne ilyen, azt nem viselném valami jól, valószínűleg csírájában elfojtanám és már első egy-két ilyen végig telefonált nap után elmondanám neki a véleményemet erről. Ha velem él, akkor viselkedjen is úgy, ha nem tud, akkor költözzön össze azzal, akivel non stop telefonál.

2012. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Gyere ide én nem telefonálgatok...:)

Na jó csak abszurd humor :)


Szerintem én ott hagynám :D Velem ilyet csinálna a párom akkor tutira hagynám a francba...Hát ha egy munkahelyen dolgozik, akkor amikor otthon van törődjön már velem.

2012. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Na akkor így, hogy átlátom ki a férfi, ki a nő, leírom újra a véleményem. Lehet, hogy csak én vagyok értetlen, de azért pontosíthattál is volna. :P Annyi csoda dolog történik itt gyakorin, hogy rögtön a legrosszabbra gondoltam. :D


Én sem tudnám elviselni, ha a párom ezt csinálná. Nem is akar tudomást venni rólad és foglalkozni veled.

Semmibe vesz. Szerintem nagyon komolyan beszélgess el vele erről és vedd fel a kesztyűt. Úgy értem ezt, hogy egyértelműen add a tudtára, hogy neked kapcsolatra és nem élettársa van szükséged, amennyiben ő ezt nem tudja vagy nem akarja neked megadni,te nagyon sajnálni fogod a dolog,de ne raboljátok tovább egymás drága idejét.

2012. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a párod lezbi és a csajjal együtt is vannak? Vagy alakulgat?

Mert én nem látok semmilyen más okot amiért bárki előrébb való mint a férjem.

2012. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is az, amit az utolsó ír vagy pedig csak szimplán bárki előrébb való, csak csináljon valamit, hogy ne veled kelljen foglalkoznia, Kérdező!
2012. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!