Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferjem megorjit a feltesevel....

Ferjem megorjit a feltesevel. Miert erezzem en rosszul magam, azert mert o gyagya?

Figyelt kérdés
33 eves vagyok. 5 eve kulfoldon elunk es azota vagyunk hazasok. Egyutt dolgozunk. Egyutt megyunk reggel kocsival. En busszal jovok haza, mert egy oraval elobb vegzek. Ez az egyetlen szabadidom, mert egyedul nem enged sehova. Mondvan, felt, hogy egy ekkora nagyvarosban nehogy valami bajom legyen. Es tegnap a 40-45 perces busz utam hazafele 1.5 orat tartott. Kesett a busz, majd defektet kapott, az utannajovo nem tudta kikerulni, szoval minden osszejott. Vegul leszalltam es metroval kerulovel ertem haza. De o mar otthon volt es kitort a parasztlazadas. Szerinte en hazudok es valami titkom volt. Kulonben miert nem hivtam fel? Mondtam, a metroban nem mukodott a telefonom. De nem erdekelte. Orditott. Kiabalt. Most azt talalta ki, hogy uljek az irodaban egy orat es varjam ot meg, hogy haza is egyutt jojjunk. A konditermet is vagy abbahagyom, vagy majd o elhoz es ertem jon. Nem szabad egyedul maszkalni. Ertitek? 33 eves vagyok es ilyeneket megszab? Nem 13 eves gyerek vagyok. Nagyot csalodtam benne. Azota nem is szol hozzam. Martir arccal maszkal es erezteti. Velem,hogy "rossz" voltam. Semmi fuggetlensegem nincs. Szeretem, de azert napi 24 oraban egyutt lenni, szerintem sok.
2012. nov. 21. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
beteges,nem félt hanem a tulajdonának tekint csak szakember segithet rajta..
2012. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez már szerintem is beteges.
2012. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem féltés, hanem beteges féltékenység. Ne hagyd, ne törődj bele, mert csak rosszabb lesz! Egy idő után egyre több mindent adsz fel és már megszokod, hogy nincs saját tered. Fojtogató!!
2012. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le és beszélj vele, mondd meg neki hogy a felesége vagy és nem a tulajdona, hogy nincs oka kételkedni a szavadban mert te nem hazudtál neki, és hogy a viselkedése szőrnyen gyerekes. Figyelmeztesd ha nem változtat el fog veszíteni. Kérdezd meg tőlle ezt szeretné e?
2012. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Bizonyára félt is, de szerintem leginkább féltékeny és ellenőrizni akarja minden percedet, amit nélküle töltesz el.

Harcold ki magadnak a saját szabadidőt, különben bele fogsz őrülni. A helyedben semmiképpen nem mennék bele abba, hogy munka után várakozzak rá, kész röhej, nem is értem, eddig hogy bírtad ki.


Azért én kipróbálnám, vagyis felajánlanám, hogy munka után sétálgatok 1-1 órát, majd együtt mennénk haza. Ha ebbe sem megy bele, akkor teljesen ki akarja sajátítani az életedet, ne menj bele, most talán még nem késő.

2012. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
elöbb utóbb megfog verni..ez biztos..mert már pszihésen zaklat terrorizál...tetlegesség szerelemféltés...klasszikus tankönyvi eset..
2012. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vallású a férjed?

---

Szerintem jelentsd ki, hogy nem fogsz magyarázkodni, mert nincs miért, és zárd le a témát. Ha nem bízik benned, érdemes elgondolkozni azon, hogy szükséged van-e erre. Én nem tudnék így élni.

2012. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Reformatus. En is. Van ennek jelentosege?

Meg fog verni? Ettol most megremultem. Ekkora baj van?

Hazamenni MO-ra nem szeretnek. Ha itt maradok egyedul nem hiszem, meg tudnek elni a fizetesembol. Ajjaj! Jo nagy pacba kerultem.

2012. nov. 21. 13:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ferjed beszel az anyanyelveden? melyik orszagban elsz amugy? nincs egy baratnod ahol meghuzd magadat es nem keres? mit dolgozik a ferjed, vannak ottan baratai, akikkel egyutt szokott lenni?
2012. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Hölgyem!

Önre ijesztett a fizikai bántalmazás lehetősége. Ha eddig nem voltak jelei, azért bízhat benne, hogy "csak" így marad a helyzet.

Azért írom, mert volt ilyen ismeretségi körömben. A túlzott féltés többnyire együtt jár a túlzott szeretettel. Nekiment a nőgyógyásznak, mert nem akarta beengedni szűrővizsgálatra - ott többszörösen vesztett, mert a nőgyógyász küzdősportokat űzött. Viszont nagyon megvert egy nyomorult, öreg koldust, mert az odament a feleségéhez kéregetni. Azt mondta, hogy biztos a szeretője, csak elmaszkírozta magát. Sok ilyen esete is volt, de a feleségét soha egy durva mozdulattal sem illette, persze szóbeli számonkérés, tiltás volt rendesen.

Ráutaltságról írt a kommentjében, bizonyára rokoni segítségre sem támaszkodhat a távolban.

Szakember segítségére nem biztos, hogy rá tudja venni és nem is igen lehet nagy változást elérni.

Semmit sem segít, de ilyen szintű féltés nem alakul ki egyszercsak és eltitkolni sem lehet. Ilyen volt házasságuk előtt is?

2012. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!