Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. het. Verzek, nem nagyon....

15. het. Verzek, nem nagyon. Kicsit. De megorjit. A doki azt mondta a placentatol van. Valaki tobbet errol? Ma voltam orvosnal a baba jol van, de aggodom.

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 23:38
 1/4 Nigra ***** válasza:
Én is 15.héten vérezgettem, engem egy éjszakát benntartottak aztán saját felelősségre hazamentem, bár nálam elég nagy volt a placentaleválás, de a kiscsajszi egészségesen született, most már egy éves.
2011. febr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet az is hogy nem jó helyen van a méhlepény és keresi még a helyét!


Nekem előre szólt a doki, hogy nagyon lent van és hogy akár vérezhetek is, ha nagy baj van akkor ügyelet!

2011. febr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a múlthetet kórházban töltöttem, mert barnás véres valamit tapasztaltam pisilés után! Nagyon megijedtem, azonnal be a kórházba, ott megvizsgáltam, és bent kellett maradnom, mert vetélés gyanúsnak tűnt! Majd az uh szerint mélyen tapadó lepény miatt van ez!! 1 hétig tartottak bent megfigyelésen, magnéziumot kaptam rá! Sok pihenést javasoltak! A baba jól van, méhszáj rendben! Csak akkor kell visszamennem, amikor élénk színű a vér, ha csak barnás, akkor pihenjek, ne mozgolódjak! Ezt mondták! Remélem segített a történetem!!! 21 hetes kismama
2011. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a kommenteket... az a baj, hogy nalam ez mar lassan egy honapja megy igy. Mikor eloszor lattam, halalra remultem, irany az ugyelet. 4 nap utan hazaengedtek, 4 nap utan visszamentem. Megint egy het, majd azzal engedtek haza hogy menjek ha olyan lesz mint a havi verzes. Azota is van minden reggel altalaban barnas valami. Nagyon aggodom:(
2011. febr. 16. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!