Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferjem megorjit a feltesevel....

Ferjem megorjit a feltesevel. Miert erezzem en rosszul magam, azert mert o gyagya?

Figyelt kérdés
33 eves vagyok. 5 eve kulfoldon elunk es azota vagyunk hazasok. Egyutt dolgozunk. Egyutt megyunk reggel kocsival. En busszal jovok haza, mert egy oraval elobb vegzek. Ez az egyetlen szabadidom, mert egyedul nem enged sehova. Mondvan, felt, hogy egy ekkora nagyvarosban nehogy valami bajom legyen. Es tegnap a 40-45 perces busz utam hazafele 1.5 orat tartott. Kesett a busz, majd defektet kapott, az utannajovo nem tudta kikerulni, szoval minden osszejott. Vegul leszalltam es metroval kerulovel ertem haza. De o mar otthon volt es kitort a parasztlazadas. Szerinte en hazudok es valami titkom volt. Kulonben miert nem hivtam fel? Mondtam, a metroban nem mukodott a telefonom. De nem erdekelte. Orditott. Kiabalt. Most azt talalta ki, hogy uljek az irodaban egy orat es varjam ot meg, hogy haza is egyutt jojjunk. A konditermet is vagy abbahagyom, vagy majd o elhoz es ertem jon. Nem szabad egyedul maszkalni. Ertitek? 33 eves vagyok es ilyeneket megszab? Nem 13 eves gyerek vagyok. Nagyot csalodtam benne. Azota nem is szol hozzam. Martir arccal maszkal es erezteti. Velem,hogy "rossz" voltam. Semmi fuggetlensegem nincs. Szeretem, de azert napi 24 oraban egyutt lenni, szerintem sok.
2012. nov. 21. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Édesistenem! Legalább próbáld meg hátha meg tudsz élni a saját kis fizudból. Hátha... Külföldön (remélem jó helyen vagy) ott még egy munkanélküli is jobban él, mint egy dolgozó ember. Ha nem így van akkor is legalább próbáld meg, hátha. :)

Vagy pedig mondd meg neki, h forduljon szakemberhez. Ha nem teszi összepakolsz és báj-báj.

2012. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Nekem is hasonló pasim volt majdnem 10 évig. Mindig is tudtam, hogy milyen, de igazából sosem tudott teljesen előjönni az énjének ez a része, mivel nem voltak barátaim, nem volt hobbim, ami miatt háboroghatott volna. Közben jófej volt, meg szeretett, meg minden, de aztán találtam egy munkahelyet, amit szerettem, találtam barátokat, akik vittek magukkal szórakozni, házibuliba, és mindjárt borult is a bili. Féltékenységi jelenetek, mindennapos veszekedés, én magyarázkodtam, bizonygattam, hogy nem csináltam semmi rosszat, aztán elegem lett. Szakítottam vele. Életem legjobb döntése volt.
2012. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Jégtánc ***** válasza:
Bizony,ez valami rossznak a kezdete,nem szimplán féltés.Kőkeményen tulajdonjogot formál rád.Nem muszáj hazajönnöd ha nem akarsz,de az ne legyen kifogás majd később ha szét akarsz menni veled hogy egyedül nem élsz meg.Költözz össze egy munkatársaddal akár,vagy alakíts lakótárs közösséget.Nagyon sok lehetőség van ,főleg kint.
2012. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De itt most megint elsiklunk afölött, hogy a pasi eddig is nagyon rátelepedett a nőre, ahogy írja, az a buszút az egyetlen 'szabadideje' amikor egyedül van! Ez az egész úgy ahogy van nem normális dolog, és bizony-bizony a kérdező volt butus (bocsi) hogy egyáltalán ennyi ideig eltűrte a férje hülyeségét. Elgondolkozom ilyenkor mindig, hogy csak én vagyok valami abnormális női alfaj, aki ha csak a legkisebb jelét látná az ilyen viselkedésnek (ez már nem egészséges féltés hanem beteges rátelepedés), páros lábbal rúgnám ki az úriembert?
2012. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h Ő megcsal csak a hülye féltékenységével leplezi ezt?
2012. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!