Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan férfi, aki...

Tényleg van olyan férfi, aki nem szereti ha nagyon látványosan szeretik?

Figyelt kérdés
akit zavar ha a nő rajong, aki ettől bezárkózik, mert nem tud mit kezdeni a helyzettel? Az ilyenekhez h lehet közel férkőzni?
2012. nov. 21. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Türelemmel, rengeteg türelemmel és tiszteletbe kell tartanod a személyes auráját. Amúgy meg elkell gondolkodni hogy csak veled ilyen vagy mindenkivel, mert ha csak veled akkor lehet hogy a rajongásod taszítja mert ő nem tudja viszonozni, amúgy meg kicsit durvának érzem a rajongás szót, arra gondolsz hogy nagyon szerelmes vagy belé? mert a kettő nem ugyan az.
2012. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Én kifejezetten rühellem és igen meg is rémít néha.
2012. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Kevés férfi szereti, hogy látványosan szeretik. Többségük nem szereti, ha csüngenek rajta. Nem kell ahhoz rajongva lógni valakin, hogy a környezetében mindenki észrevegye, hogy szereted. Lehet azt diszkréten, finoman, elegánsan is csinálni.
2012. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és akkor az ilyen férfiak mit szeretnek? eddig minden barátom hasonló volt hozzám, de ő ilyen és szeretném ha érezné h szeretem de nem akarom megfojtani. H mutassam ki neki?
2012. nov. 21. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Vannak férfiak,akik szeretik, ha a nõk rajonganak értük,de az ilyenfajták nem is tudnak megállapodni egy mellett.

Minek kell annyir

2012. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom pontosan ugyanilyen!Róla tudom,hogy az alaptermészete is zárkózott,hogy nehezen és kevésbé mutatja ki az érzelmeit.Ha kettesben vagyunk,akkor kinyílik és felszabadult,viszont mások előtt nem szeret villogni a kapcsolatunkkal.Nem azért,mert szégyell,hiszen felvállal,csak nem az a nyilvánosan nyáladzós fajta.Én valamivel hevesebb vérmérsékletű vagyok,kicsit lökött,kicsit gyerekes,és nagyon szenvedélyesen,odaadóan tudok szeretni.Viszont tiszteletben tartom Őt,és a szokásait,értékrendjét,így ha kell,visszafogom magam,küldök felé egy kedves mosolyt vagy pillantást,néha ennyi is igazán elég.Türelmes vagyok,próbálok megértő lenni,ha támasz vagy vigasz kell számára,mellette lenni,ha magában szeretne lenni,hagyni.
2012. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
egyszerű. ne rajongj, legyél kissé távolságtartó és kedves.
2012. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Aki igazán szeret, az nem látványosan szeret! Hiába nyalod-falod a párodat, ha nem érzel együtt vele ha öröme vagy bánata van. Ha nem érdeklődsz a gondja, problémái, véleménye iránt. Stb.

A rajongás csak külsőség, belső tartalom nélkül. Ezt a férfiak közül nagyon kevesen szeretik.

2012. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én látváyosan nem szeretem,de viszont ha éreztetik velem akkor annak azért tudok örülni..Persze nem kell azt sem túlzásba vinni mert számomra egy idő után folytó tud lenni.Persze kell a szeretet és kell éreztetni de nem mindig és nem mindenhol és nem minden áron.De ettől függetlenűl azért érezzem hogy szükség van rám,ezt lehet gesztusokkal is éreztetni nem kell átesni a ló túloldalára..majom szeretet..Vannak nők akik túlzásba viszik és folytó tud lenni egy idő után.Persze ez férfiakra is igaz.Persze ezzel nincs baj ha két ilyen igényű ember talál egymásra.
2012. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tényleg? Szerintem a legtöbb pasi nem szereti ezt.
2012. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!