Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki hogyha nem tudom párom...

Ciki hogyha nem tudom párom (nevelő) apukájának a pontos születés idejét és édesanyja nevét?

Figyelt kérdés

Úgy érzem beégtem nagyon. Hivatalos ügyben hivtam fel az egyik közművet és kérdezték a szerzödő (tehát az apa) édesanyja nevét és születési idejét helyét. Azt tudtam hogy 65 körül született,mert keresztanyummal közel egy idős aki 69es. (Kiderült 67es) a születési hót,napot tudtam. Az édesanyja lánykori nevét (akivel eddg kb 4szer találkoztam mert messze lakik és ő nem jár fel sokat Pestre) meg Irén helyett Ilonát mondtam.

S amikor befejeztük a beszélgetést akkor kérdezték a nevelő apuka telefonszámát hogy ez valós-e,ez a kapcsolattartási számnak megfelel-e. Mondtam igen,s utána hivtam a párom hogy ezt és ezt intéztem. Erre mondta mindjárt visszahiv,úgy érzem a nevelőapja(4éves kora óta neveli egyébként)hivta,hogy mi volt ez a hivás.... Ez nagyon gáz vagy belefér? (27 évesek vagyunk,párommal 5,5 éve vagyunk együtt,de nem olyan közeli az apukával a kapcsolatom. )


2012. nov. 22. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
5,5 év után szerintem gáz.
2012. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én apámét se tudtam tavalyig pontosan :D Most is azért tudom, mert felírtam, annyit tudtam, hogy karácsony előtt pár nappal valamikor, úgyis mindig karácsonykor tartjuk.
2012. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én párom apjáról annyit tudok, hogy kb. 10 évvel fiatalabb párom anyjánál, és a nagymamát meg Katinak hívják. :D Két éve vagyunk együtt lassan. Szerintem nem gáz. Páromnak másfél évbe telt mire megtanulta anyukám nevét.. :D
2012. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gáz nincs benne. ha a párod apjának a nevét nem tudnád, az lenne gáz, de a mostohaanyós nevét szerintem kevesen tudnák.
2012. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem az,hogy Ilonát mondtál,gáz a többi nem...(amúgy jöttök itt azzal,h mostoha apa és ezért nem ciki,emberek,nem tavaly ismerte meg,4éves kora óta neveli,szerintem olyan,mintha az apja lenne..)

Igazság szerint én sem tudom apósom születésnapját fejből,pedig mi már 7éve vagyunk együtt a férjemmel..tök egyszerű oka van,kicsit szétszórt vagyok,após anyukájának nem tudnám megmondani a lánykori nevét..Viszont ha tudtad,h az ő ügyükben kell intézkedned,akkor ezt előre megkérdezhetted volna a párodtól...ezek alap adatok,amit minden hivatalos ügyintézésnél kérnek.

2012. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Ha fordított esetben, tehát az apukájától kérdezték volna meg a te pontos adataidat, anyukád leánykori nevét stb., szerintem ő sem tudott volna helyesen válaszolni minden kérdésre. :)
2012. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megnyugtatott a párom hogy nem gáz. Egyébként az igazi apja nevét tudom. Nevelőapuka,nem anyós. Az anyósom anyja nevét tudom,vele szinte olyn a viszony mintha az én nagyim lenne

Egyébként az igazi apját nem látta már 4 éves kora óta nem is neveli,meg nemis foglalkozik vele. A másik unokát(nekünk is van egy lányunk) még csak egyszer látta pedig 8 éves.

2012. nov. 22. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!