Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit egy szülő nevel...

Ha valakit egy szülő nevel fel, egykeként és iszik, az milyen hatással lehet a gyerek személyiségére, életére?

Figyelt kérdés
Ha valaki ilyen helyzetben van, annak is érdekelne a konkrét tapasztalata.
2012. nov. 22. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ez rám nem teljesen így igaz de elmondom velem mi van.

Én 17 éves vagyok, az anyám már korán meghalt(2 éves voltam)

és 2 testvérem van akik velem egykorúak.

Az apám ivott és dohányzott, már ő is meghalt 3 éves, ezért én FIÚ létemre megutálatam mind2-őt.Személyiségre nemtudom igazán jellemezni magam de megpróbálom, jellemre erős vagyok és vannak céljaim amiket elakarok érni, bár így nehéz.Szeretnék egy boldog családot összehozni majd az életemben és ha lehet nem korán itt hagyni őket...

17/F

2012. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi idős. Egy 8-10 éves gyerek teljesen más, mint egy 16-18 éves. Ha azt látja a 8-10 éves gyerek, hogy az anyja/apja iszik, akkor lehet, hogy előbb-utóbb elkezdi követni a példáját, hiszen az anyja/apja, és anyának/apának mindig igaza van. De a 16-18 éves már el tudja dönteni magában, hogy ő olyan akar-e lenni, vagy sem.
2012. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!