Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyereked osztálytársának...

Ha a gyereked osztálytársának a szülei melegek, megjegyzéseket tennél rájuk a gyereked előtt?

Figyelt kérdés
Leginkább azoknak a válaszára lennék kíváncsi, akik nem értenek egyet a melegek gyerekvállalásával, vagy eleve a homoszexualitással. Sokmindeni szoktak felhozni a melegek ellen (deviancia, perverz, tönkreteszik a gyereket, az is b_zi lesz stb.) Ezeket elmondanád a gyerekednek is (vagy csak előtte mondanád), ha fennáll az esélye, hogy a gyereked elkezdi csúfolni az osztálytársát a szülei miatt (szinte biztos ez lenne).

2012. okt. 27. 13:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Jaaa, leginkább kisgyerekes szülőkre gondolok. Általános iskola alsó osztály, vagy egy egy kicsit idősebb.
2012. okt. 27. 13:57
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem, tudod lehet nem tetszenek bizonyos dolgok, de a sjaát szűklátókörűségedet nem kéne a gyerekedbe belenevelni, hadd döntse el ő, mit gondol erről.

Az meg egy alja proli szint, hogy szidod őket a gyerek előtt, az meg azt se tudja eszik-e vagy isszák, csak hogy anyu/apu utálja. Ne akard már a másik kiskölyök életét megnyomorítani avval, hogy a te kölyköd csúfolja. Nem ő választotta a szüleit, ez el se jutott még a miniatűr agyadba?

2012. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Én nem értek egyet a melegek gyerekvállalásával. De ezt soha nem mondanám a gyerekem előtt, mert nem szeretném, ha csúfolódni kezdene!
2012. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanék előtte semmit. Mi értelme van a gyűlöletet már kis korban belenevelni? Más, számomra "hülye" felfogású szülőtől, illetve kortársaktól úgyis fogja hallani, hogy b+zi meg homoszexuális. A gyerek úgyis meg fogja kérdezni tőlem, hogy mi az. Én elmondom neki és majd ő eldönti, hogy mit gondoljon erről. Az egy teljesen más dolog, hogy én mit gondolok róla, de azt megtartom magamnak és nem a gyerekbe plántálom.
2012. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

" az is b_zi lesz "


És miért?

A meleg emberek szülei sem b_zik?


Nem, nem tennék megjegyzést.

2012. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem szólnék semmit, ők sem szólnak bele az életembe akkor nekem sincs jogom.
2012. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

14:01


Én nem magamról írtam.

2012. okt. 27. 14:11
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

"az is b_zi lesz"


Az ember nem az lesz hanem annak születik, ebből a szempontból teljesen mindegy milyen környezetben nő fel.

2012. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Miért kell a gyerekbe belenevelni a gyűlöletet? A gyerek alapvetően nem kirekesztő lény, mindenkit elfogad, csak a böszme szülők és a környezete sulykolja belé, hogy a sérült embertől irtózni kell, a kövéret ki kell cikizni, a melegek betegek...

Én elbeszélgetnék vele, hogy az osztálytársa szülei azonos neműek és szeretik egymást, ahogy én és az apja. És ez teljesen rendben van így. Ezért soha nem szabad őt csúfolni, ha meglátja, hogy valaki ezt teszi, vágja szájba. :)

2012. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

14:12


Tudom, én csak idéztem a homofób emberektől.

2012. okt. 27. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!