Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hordjátok az exbarátotoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hordjátok az exbarátotoktól kapott ékszereket? Én nagyon szépeket kaptam, nem csak ezüstüt meg bizsut.1-2 nagyon tetszik és szeretem is hordani de nem fűzök hozzájuk emlékeket vagy érzelmeket. Csak annyi, hogy tudom kitől van.

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. A kedvenc fülbevalóm volt, amit tőle kaptam, de nem vettem fel, amióta szakítottunk. A gyűrűt meg pláne.

Ettől függetlenül ő sztem hordja a tőlem kapott karórát a mai napig.

2012. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen én igen.akár hogy is nézem emlék és nem szoktam aroszra emlékezni ezért szivesen felveszem
2012. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én nem hordanám.
2012. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ékszereket én nem, mivel allergiás vagyok, de egyéb dolgokat mint pl.: ruha meg stb.. ilyeneket szoktam, emlékek fűződnek hozzá.. Leginkább azok miatt szeretem hordani ezeket a cuccokat, szerencsére exeimmel jó viszonyban vagyok, szóval nem okoz gondot, hogy eszembe jut ez meg az.. :)
2012. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Eckler válasza:
Én beszeréltem az aranyakat egy igazgyöngy fülbevalóra :D
2012. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, és én is kaptam-adtam ékszert, én nem hordok alapból,de nem is hordanám az ex barátnőtől kapott dolgokat.Ő nem tudom hordja -e,nem találkoztunk szakítás óta...
2012. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Imádom az ékszereket és igazából ha szép leszarom hogy kitől van
2012. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hordom, mert szépek. Nem kötődöm már érzelmileg egyik exemhez sem.
2012. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!