Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem, két kisfiam apukája...

Férjem, két kisfiam apukája (34) kb egy éve lebukott, hogy nagyon durván szex chatelt egy exbarátnőjével. Azóta sem tettem túl magam rajta. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A dolog pár hónapig tartott. Közben kétszer bukott le, megígérte, hogy abbahagyja, de a képembe hazudott, és folytatta. Akkor lett vége, amikor a lánnyal is tudattam, hogy tudok a dologról. Azóta ő terhes a férjétől, így szinte biztos, hogy ezen a szálon a dolog nem folytatódik tovább. Viszont tudom, hogy a férjem korábban más nőkkel is chatelt hasonlóan a házasságunk alatt, még ha azok nem is tartottak annyi ideig. Azóta, az elmúlt évben a férjem próbált jó férj és társ lenni, ahogy én is mindent megtettem, hogy újra úgy érezzek iránta, mint korábban. Nekem azonban ez nem sikerült, nem szeretem, nem tisztelem már úgy, mint valaha.

A kérdésem az, hogy érdemes –e szerintetek még ezért a házasságért küzdeni, ha igen, hogyan? Vagy okosabb lenne–e csendben külön utakon tovább folytatni?


2012. nov. 24. 19:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi idő után is azt érzed,hogy már nem úgy szereted,akkor ez nem hiszem hogy jobb lesz.Megtört benned valami.Neked kell tudnod hogy benne maradsz-e így ebben a kapcsolatban.
2012. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt valóban te érzed, viszont sok idő eltelt és még mindig nem tetted magad túl. Ez nem gondolom, hogy azt jelenti, minden rendben van így.

Beszélgettél vele erről? Miért csinálta? Mi hiányzott?

Azóta abba hagyta?

Szerintem engem is megtörne és tovább állnék. Nem érezném magam nőnek mellette.

2012. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy vagyok vele, hogy ha eljátszotta a bizalmad, akkor azt már az életben nem építi újra. Főleg, hogy nem csa az az 1 nő volt. a nyakamat tenném rá hogy nem csak chat volt. :(
2012. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
29%

"az elmúlt évben a férjem próbált jó férj és társ lenni"

Hát ezen azért elgondolkodnék, hogy akkor csak jelentek neki valamit.

Sajnos, az elhidegülésben valami hiányérzet játszott közre, amit akkor tőled nem kapott meg, máshol kereste.

Gyakorlatilag nem csalt meg, gondolj erre...

2012. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
48%
Alapból nem kellet volna folytatni már akkor mikor az első nő kiderült...
2012. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
81%
Hasonló szituációba keveredtem, bár szerencsére nem olyan szoros a kapcsolatunk. Én nem tudok benne többet bízni, ami borzasztóan bánt :(
2012. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
34%
Biztos meg is csalt. Társkeresőzik is.
2012. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%

Most megint mindenki nekem fog ugrani természetesen mint mindig, mert ugye erre az emberek 90% azt irná be hogy hagyd el, nem szeret és kb itt meg is áll az ügy a fejükben.


Na de nézzünk már kicsit a te fejedbe. Egy éve történt, ott volt egy döntési lehetőséged, úgy döntöttél menjen tovább a kapcsolat. Erre most egy év múlva elkezdesz hadakozni hogy mégse. Nem kételkedem, de ez már rég nem arról szól hogy egy éve mi történt, hanem neked van valami más bajod is vele, csak ezzel az egy éve történt hibával ezt magadban könnyebb kezelned. Mert itt számodra az a lényeg: az ő hibája, nem a tiéd.


Akkor és ott hoztál egy döntést és kezelted az ügyet ahogyan kezelted. Utóbbival volt a gond, helytelenül kezelted az egészet, fel kellett volna nyomnod a lányt a férjének hogy legyen már egy kis súlya a tevékenységüknek, mindenféle hátrány nélkül természetes hogy csinálják tovább.

A férjnek nem nyomod fel a lányt, te lenyelsz mindent, akkor mégis mitöl vársz változást? Veled ezt lehet.

Ráadásul egy év után kezded újra átgondolni mit is kéne, ezt amit itt leirtam egy nap elintézni és mindenre választ kapsz amire szeretnél.

2012. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%

Gondoljatok a gyerekere, az a közhely, hogy jobb nekik elvált szülőként, mint egymást maró szülőkkel, badarság. Kérdező nem lett szerelmes másba, férje sem, kérdező egyszer már megbocsájtott. Rendbe kell hozni a kapcsolatukat, ezen mindkettőnek dolgoznia kell, nem pedig azon kattogni, hogy akkor mi történt, és majd mi fog történni!

rednek igaza van, ha egy éve nem váltál el, akkor most mit eszed magad? Mindenki követ el hibákat.

2012. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%

red4me: Ez színtiszta áldozathibáztatás, és a téma terelése.


Teljesen mindegy, hogy mikor csinálta ezt a férj, nálam ez akkor is többszörösen válóok. Hazudott, megint hazudott, más nőkkel (kapcsolatban élőkkel!) flörtöl. Semmibe veszi a feleségét szexuálisan és az érzéseit is. Kíváncsi vagyok, hogy fordított esetben hányan mentegetnék a feleséget és keresnék a férjben a hibát. Gyanítom, hogy lehordanák mindenféle ringyónak, és azt tanácsolnák, hogy jól pofozza föl aztán hagyja el. El kellene gondolkozni ezeken a dolgokon...

2012. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!