Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb, ha konkrétan...

Atverve kérdése:

Mi a jobb, ha konkrétan megcsal a párod (csak szex), vagy ha tudod hogy jó hosszú ideje mást szeret? Csak rá gondol, róla álmodozik, minden este chatelnek, telefonálnak, stb.

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 10:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Második,egyértelműen.
2012. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem semmiféleképpen sem egyértelmű, hogy a második verzió a jobb. De lehet nem értettem a kérdést?!?!
2012. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Mindkettő gusztustalan.


Ha valami gondja van a szexszel akkor nyissa ki a száját, ha már nem szeret akkor menjen!

2012. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő gáz. Ilyen helyzetben pont addig lenne a párom, amíg tudomásomra nem jut bármelyik.
2012. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
A második egyértelműen veszélyesebb az együttélésre. Ha csak szex van valahol, az nem nagy veszély, de a komoly érzelem már fenyegetőbb.
2012. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Naná, hogy a második, ott ugyanis nem az állati ösztön jön ki belőle, hogy csak dugni akar, de azt nagyon, hanem normális érzéseket él át.

Ha csak simán mást szeret, még felfoghatom úgy, hogy mi mégsem illünk össze és talán békével el is válhatunk, de ha "csak" félrekefélt, még neki is megyek és véresre ütöm. De az tuti. És persze a válás itt is alap, csak még mellé ki is csinálom.


Most nézem csak, csak már nem akartam kitörölni az eddigi irományomat, hogy még telefonálnak is, szóval nem csak álmodozik... Akkor ugyanúgy képentörölném.


Tulajdonképpen nem értem, miért olyan nehéz egyeseknek még megcsalás, meg telefonálgatás előtt azt mondani, hogy bocs, már nem látom értelmét a kapcsolatunknak, blablabla, szakítani akarok. Ennyi, nem nehéz és akkor megkíméljük magunkat is és a másikat rengeteg rossz dologtól.

2012. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Csak ha már van egy gyerek, ez azért nem olyan egyértelmű... Tévedek?
2012. szept. 3. 10:54
 8/25 A kérdező kommentje:
Amúgy én is a szakítást, válást látom az egyetlen megoldásnak...
2012. szept. 3. 10:55
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Naná, tegyük tönkre a gyerek életét: "én és apád csak miattad vagyunk még együtt, úgyhogy tűrd a veszekedéseinket, meg azt, hogy rajtad vezetjük le a dühünket".

Ha van gyerek, akkor talán még egyértelműbb a dolog. Én sosem akarnám, hogy egy ilyen apa mellett nőjön fel a gyerekem, hogy egy ilyen ember legyen a példaképe. Ha más igen, ahhoz csak gratulálni tudok.

2012. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tévedsz. Ennek a kapcsolatnak már gyerek mellett sincs semmi érrelme, minden további perc csak időhúzás.
2012. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!