Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szánalmas, hogy a...

Mennyire szánalmas, hogy a húgom/16/ egy kamu facebookal van kapcsolatban? Még csókolozos képük is van fent, es tökre beleéli magát.

Figyelt kérdés

egy barátját akarja féltekennyé tenni. de nem látszik,hogy kamu adatlap. csak nekem mondta el.

vélemény?


2012. nov. 25. 06:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es skálán 10-es
2012. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt nem értem,hogy mire gondolt? Ahogy meglátja az a barátja a kamukapcsolatot facebookon,azonnal odarohan és szerelmet vall neki? Ezzel csak eltaszítja a fiút,de az ő baja..
2012. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy 16 évesen még elmegy az ilyen. Pár hét múlva úgyis leszedi, aztán felnőttként meg röhög egyet rajta. Nekem volt egy ismerősöm, aki 25 (!!!) évesen csinálta ugyanezt a manővert mint a te kishúgod. Még arra is megkért minket, hogy lájkolgassuk azokat a szerelmes postokat, amit a kamuprofil pasi nevében írt a saját üzenőfalára. Ő is a volt pasiját akarta féltékennyé tenni Na az tényleg szánalmas volt...
2012. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

:/

majd csak kinovi... de ha rájönnek a csalasra,bukta

2012. nov. 25. 15:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Szánalmas,hogy neked is van időd ezzel foglalatoskodni.
2012. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!