Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalatok a gépelő.hu-val...

Tapasztalatok a gépelő.hu-val kapcsolatban? Érdemes belevágnom? Nem csak kamu ez is?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 03:34
 1/8 anonim ***** válasza:
eléggé sántít, de amíg pénzt, vagy +1 ajánlott embert nem kérnek, addig nincs vesztenivalód.
2009. dec. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hayabusa ***** válasza:
Én regeztem hozzájuk még nyár vége felé, küldtek is munkát de nekem nem feküdt.Adósokat kellett volna zaklatni telefonon, hasonló módon mint a skype. Pénzt nem kértek.De hogy utána fizettek volna-e?....
2009. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És a gépelés része? Senki nem dolgozik nekik?
2010. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint...
2010. jan. 13. 19:07
 5/8 hayabusa ***** válasza:
Az a baj hogy nagyon érthetetlen a szöveg.De ha felmész a honlapra, ki tudod próbálni magad, mert ott van egy szöveg, amit hallás után le kell gépelned.És ha úgy érzed hogy jól ment, akkor el is tudod nekik ott küldeni, mint egyfajta jelentkezést.
2010. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Megpróbáltad december óta ezt a munkát? Van vmi tapasztalatod, javaslatod? Én most szeretnék regisztrálni.
2010. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Előző vagyok. Ez nagyon gáz. Olyan zajos a minta hang, amit be kellene gépelni, hogy alig érteni!:(
2010. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nem lehet megbízható az a cég, akinek eleve helyesírási hibák vannak a legépelendő szövegükben.Hanganyag mellett volt írott is.A kávéházi beszélgetés hangminősége ramaty.A riportot úgy kell leírni szerintük, ahogy az a férfi beszél.Az a férfi nem tud szépen magyarul.Volt ilyesmi is, hogy :"hassák"-valami elyesmi, már pontosan nem emlékszem.Tele volt izé, hogy is mondjam, öööö-vel, ezeket szó szerint kellett volna írni.Anyám.Én azt gondoltam, hogy szépíteni kell rajta, mivel ilyet nem írunk, hogy izé, hogy is mondjam, öööööö.Ezért eléggé eltért az írásom az eredeti szövegtől, mivel azt egy gép ellenőrizte.Végül küldtek e-mailben még egy tesztet, 143 kérdést tettek fel, termékek URL-jét kellett tesztlapon leírni, googlében keresgélni, mivel az ő általuk küldött adatok hiányosak voltak és fél óráig töltötte a gép és állítólag az idő is számított.Feléhez érkeztem, mikor is a serverük hibát jelzett és azóta sem elérhető az a teszt.Talán le kellene még egyszer gépelnem a riportot, de az egy szörnyűség!!!!

Szerződést még mintában sem láttam, mikor ki akartam nyomtatni, szintén elérhetetlenek lettek.Srácok én arra gondolok, hogy ez egy olyan oldal, ami a látogatottság után kap pénzt és hát így szereznek látogatókat.

2010. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!