Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segitenétek ebben? (MSN) Az a...

Segitenétek ebben? (MSN) Az a helyzet, hogy csináltam egy kamu msn-t, mivel fontosnak tartottam hogy leteszteljem a barátomat mielőtt fontos döntést hoznék . Ezzel kapcsolatban lejjebb.

Figyelt kérdés
NEM FOGOK LEBUKNI?A kamu msn-emnél hotmailt álitottam be.számit ez valamit??vagy mit tegyek hogy semmiképp se jöjjön rá az is én vok?
2009. nov. 18. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát csináltál egy kamu msn-t, hogy azzal felvedd a barátod és nem akarod, hogy megtudja, hogy az is te vagy...

Akkor:

a cím ne utaljon semmi olyanra ami rád jellemző

regisztrációnál teljes névnél sem add meg az igazi neved

írj ki olyan személyes üzenetet amilyet te soha nem írnál ki

és ne a megszokott módon írj (mindenkinek meg van a saját msn stílusa, mikor és hogyan rak vesszőt, mit rövidít stb...)

ha használjátok ugyan azt a gépet akkor ne mentsd el a nevet és jelszót (sem csak simán a nevet sem) a gépen, és gondoskodj a naplózott beszélgetések eltávolításáról (sajnos az új msn ugyan azon partnerrel folytatott beszélgetést egybe menti akármilyen címen lépsz be).


ha ezeket betartod nem buksz le! sok sikert... de amúgy nagyon nem erkölcsös dolog de néha csak így lehet a legjobb döntést hozni.

2009. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"...se jöjjön rá az is én vok?" A vok az milyen nyelven van?!
2009. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az elsőnek nagyon szépen köszönöm a részletes jótanácsát!:)(Megháláltam kis kezecskével)

Annyit még légyszi irj meg,ha a naplózott beszélgetések ha rögzitem,hogy árulhatnának el???Mert ez eszembe sem jutott volna..


Második válaszadónak:Óh:S Remélem nem haltál ebbe bele husi :S Nem muszáj ám ideirkálni!Ha nem tetszik,lapozhatsz

2009. nov. 18. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Na most jól porig aláztál ám... XD tanulj magyarul szerintem
2009. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na jó "Okos enged... :D


xD

2009. nov. 18. 23:26
 6/7 anonim ***** válasza:
A naplózott beszélgetés úgy árulhat el, hogy megtalálja a te gépeden (ha szokott ott ülni).
2009. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah értem:) Ilyen nem fordulhat elő,ugyanis sajna nem élünk együtt(még),de azért köszi szépen!
2009. nov. 19. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!