Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet, hogy a...

Szerintetek lehet, hogy a húgomnak van valami baja?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem már 24 éves. Szerintetek amiket most le fogok itt írni,utalnak valami rendellenességre,amit akkoriban nem vizsgáltak?

Amikor óvodás és kisiskolás volt,csak rajzolni volt hajlandó és mindig csak házat,és mindig ugyanolyat.Visszahúzódó volt,nem játszott a többi gyerekkel.De ez csak az oviban és az iskolában volt így,itthon kinyílt. De világ életében nagyon ügyes rajzos volt,de mindig ugyanazt rajzolta,mikor felnőtt lett is.

Vannak most olyan szokásai (nem tudom,mikor kezdődtek nála,mert én már 15 éve nem lakom otthon velük,tehát nagyon kicsi volt,mikor már nem láttam napi szinten),hogy a takarójának mindig ugyanúgy kell lennie az ágyon ágyazás után,minden lefekvés előtt be kell néznie (azért írom,hogy kel,mert at mondja,kényszert érez)a szekrény mögé,ágy alá,fotel mögé,stb. Van,hogy hetekig ugyanabban a nadrágban van és este inkább kimossa,hogy másnapra megszáradjon,és újra azt veszi fel. Nem hajlandó az élet semmilyen területén az újításokra,mindig a jól megszokott dolgokat követi. A matematikával,fizikával,kémiával mindig is problémái voltak,de rajzolni,énekelni szépen tudott mindig.

Azon gondolkodtam,hogy mi van,ha valami enyhébb autizmus van a háttérben. Mert nem okozott nagy problémát lényegében,és talán akkoriban ezzel nem is foglalkoztak annyit,mint manapság. Egyébként nincsenek barátai,antiszociális,nem jár szórakozni.Van párkapcsolata,de az is változó nála,mert hamar ráun a párjaira és mindig újat választ. Egyébként ez is jellemző rá,ami miatt meg mégsem lehet autizmus,hogy nagyon tud lelkesedni,de aztán hamar abba is marad a lelkesedése és ez szintén az élet minden területén jellemző rá.A munkahelyeit is gyakran váltogatja.

Valaki tud valami okosat mondani,mert bár már rég nem gyerek,de nagyon érdekel,mi lehet vele.És ha valami nem sikerül neki,legyen szó bármiről dührohamai vannak,kisebb korában tört zúzott ilyenkor és ez nem hiszti volt,mert olyan volt,mintha nem is ő lenne.Azért mára ezt kordában tudj tartani,de néha üvöltözik,ha földhöz vág dolgokat,ha valami nem sikerül neki.

Légyszi adjatok tanácsot!


2012. nov. 26. 06:55
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy akkor nyugszik majd meg ha tudja biztosan hogy van-e valami baja vagy nincs.De remélem nem lesz.Sajnos ő nem pozitív értelemben fura!
2012. nov. 26. 11:42
 22/27 anonim ***** válasza:

Rám is rám illik a tünetek nagy része, illetve még sokféle betegség tünetének a nagy része, végül mindig kiderül, hogy semmi bajom! :)

Persze, az a legjobb ha kivizsgáltatja magát, csak a kérdezőnek mondom, hogy ne izguljon ennyire, lehet, hogy semmi baja, és ha van is valami, nekem nem tűnik súlyosnak egyáltalán!

2012. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogyha nincs is semmi baj vagy ha nem súlyos akkoris ezek a dolgai már odáig fajultak,hogy a szüleink agyára megy velük. És ő is érzi,hogy ez így nem jó,de eddig nem tudta mit tegyen.Most van neki kis kapaszkodó,kiindulási pont.
2012. nov. 26. 12:10
 24/27 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert ezek közül egyik tulajdonság sem olyan, amivel zavarni lehetne másokat. Szerintem. Talán a munkahelyváltogatás ha pénzt várnak tőle. De a többit én nem látom zavarónak. Nekem az a furcsa, hogy ez zavar valakit.
2012. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
A szüleink már nem fiatalok,anyut meg idegesíti az,hogy látja,hallja esténként matatni húgomat,mikor benéz ide-oda,rendezgeti az ágyát és anyánk ezen csak felhúzza magát és sajnos vannak még kézmosásnál is érdekes dolgai a húgomnak,ami szintén kissé idegesítő.
2012. nov. 26. 16:02
 26/27 A kérdező kommentje:
Idegesítő annak,aki vele együtt él!
2012. nov. 26. 16:02
 27/27 anonim ***** válasza:

Értem. Meg őt is értem, de csak mert hasonló vagyok. :)

Pl. kézmosásfüggő. :))

2012. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!